LOL 10.16 Meta Şampiyonları | 10.16 Tier List

LOL 10.16 Meta Şampiyonları | 10.16 Tier List

Yazar: Emre League Of Legends

League of Legends her zaman güncel ve düzenli olarak da güncellenen bir oyun. Yeni gelen yamalarla birlikte bazı şampiyonların güçleri azaltılırken (Nerf) bazılarının güçleri de arttırılır (Buff) Bu değişiklikler de doğal olarak belli bir terimi ortaya çıkartır. LoL‘de her gelen yeni yama ile birlikte meta şampiyonları değişmektedir. Bu yazımızda size LOL 10.16 meta şampiyonları paylaşacağız. Hadi gelin bakalım bu yamada ki şampiyonlar nelermiş.

LOL 10.16 Meta Şampiyonları – 10.16 Tier List

Üst Koridor

Orman

Orta Koridor

Alt Koridor

Destek

League of Legends Nedir?

League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur.

League of Legends Meta Nedir?

Meta, güçlenen şampiyonların belli olduğu, güçsüzleştirilenlerin belli olduğu bir havuzdur diyebiliriz. Güçlü şampiyonları Metadan takip eder, ona göre karakter seçimleri yaparız. Metayı takip etmenin en önemli faydası da budur zaten. Her şampiyonun belli avantajları vardır fakat bazı şampiyonlar daha öne çıkacağından, Meta takip edilir ve ona göre oyunlarınızda güçlenen şampiyonları seçip, güçsüzleştirilenleri de tercih etmeyip kazanma ihtimalinizi arttırırsınız.

Bunada Göz At  LOL Client Açılmıyor Çözümü

Yorumlar

 • Yağmur Göksu

  Çok işime yaradı

 • Oktay

  Fiora bu metada cok guclu olmus

 • Mustafa

  Güzel meta

 • Yusuf

  yeni metayı bekliyorum bu yama kötü gibi geldi bana

 • qqqqq

  Allah belanı versin Riot. Bıkmadın mı şu iğrenç suikastçi şampiyonları güçlendirmekten. Ben Riot başkanı olsam işe geldiğim ilk gün bütün suikastçileri oyundan silerim

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL