+18 Oyunlar

+18 Oyunlar

Yazar: Emre Liste

Teknoloji gün geçtikçe gelişiyor ve her kesime hitap ediyor. Son günlerde gündem olan bir oyun daha vardı: Subverse. Onun gibi daha birçok oyun var ve bunları sizin için listeledik. Ne kadar lazım olur onu bilemeyiz ama VR sisteminiz varsa birkaçını deneyebilirsiniz.

Subverse

Studio FOW tarafından Kickstarter bağışlarıyla geliştirilen pornografik içerikli oyun.

Wolf Tails
Wolf Tails

Benzeri bulunmayın bu farklı oyunda oyun ana karakteri olan iki kurt kıza bakıcılık yapmaktasınız. İki karakter de birbirlerinden oldukça farklı. Mirari karakteri fazlasıyla sakin ve sevgi dolu durumda iken. Fuyu karakteri de diğer karaktere nazaran fazlasıyla hırçın bir karakter. Wolf Tails’in kullanıcılarını punlarının da gerçekten fazla yüksek olduklarını da belirtmeden geçmek ayıp olur

Girl and Goblin
Girl and Goblin

Oyunumuzun Ana karakteri ise Sakura isimli genç ve maceracı bir kadın. Goblinler ile olan savaşı çok eskilere dayanmakta. Bir goblini takip ederken çok uzaklara giden Sakura karakterinin ormanın derinliklerinde kaybolması ise kaçınılmaz bir durum. Bizler de bu durumda Sakura karakterinin goblinlerle olan ilişkisini görebillmekteyiz. Çok büyük ve kalabalık fan sayfaları olan bu oyunun çok fazla sevilmesinin gerçekten bir sebebi vardır diye umuyoruz.

[reklam][/reklam]

Hunt and Snare
Hunt and Snare

Diğer yapımlara nazaran farklı bir oyun olan ve uçsuz bucaksız bir sanal dünyada Skiir takımadalarını keşfedebilir, uzun yolculuklar yapabilir, ormanın derinliklerinde farklı canlı türleri ile cinsel beraberlik yaşayabilirsiniz. Çok garip bir oyun diyebiliriz.

VR Kanojo
VR Kanojo

Diğer VR oyunlarına nazaran benzersiz bir deneyim yaşamak isteyenler için biçilmiş kaftan diyebiliriz. Oyun içerisinde komşunuz olan Sakura Yuuhi ile güzel vakitler geçirmeye hazır olun. Oyun yapımcıları Sakura’nın nefesini yanağınızda,ellerini ise kollarınızda hissedebilmeniz konusunda size adeta garanti vermekte. İstediğiniz taktirde Sakura karakterinin elbiselerini de istediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz. Karakteri istediğiniz gibi tasarlayıp istediğiniz gibi güzel vakit geçirebilirsiniz.

Bunada Göz At  Dünyanın En Çok Oynanan Oyunları

Dominatrix Simulator: Threshold
Dominatrix Simulator Threshold

VR türü olan bu oyunda, oyun içerisinde tamamen BDSM deneyimleri üzerine hazırlanmış bir oyun. Oyun yaratıcılarının ise iki parça olarak yayınlamış olduğu bu oyunda Domina ya da Mistress ile dilediğiniz deneyimleri yaşayabiliyorsunuz. Sizler için hazırlanmış oyun içerisinde bulunan bazı görevler mevcut. Seks performansınıza göre puanlanıyorsunuz. Oyun içerisinde limitlerinizi zorlamaya gerçekten hazır durumda mısınız ?

Ladykiller in a Bind
Ladykiller in a Bind

Ladykiller in a Bind, Christine Love isimli yazar tarafından oluşturulan görsel bir roman diyebiliriz. Oyun içerisindeki karakterler ise fazlasıyla ilginç durumda. “The Beast” isimli karakter, abisi “The Prince” karakteri ile yer değiştirmeyi kabul eden eşcinsel bir kız. Abisi ise onun yerine yaz okulunda gitmeyi kabul ediyor. Lezbiyen kız karakter ise abisinin yerine okul gezisine gitmeyi kabul ediyor. Oyun hikayesi bu şekilde başlıyor. Bu gerçekleşen gezide Beast, Stalker ve Beauty isimli karakterler de fazlasıyla yakınlaşmakta.

 


Yorumlar

  • Ece

    Guzel oyun

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL