PUBG Sunucu Değiştirme 60 Gün Beklemeden

PUBG Sunucu Değiştirme 60 Gün Beklemeden

Yazar: Emre PUBG

Mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG Mobile gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Oyuna yeni gelen güncelleme ile birlikte sunucu değiştirdiğiniz zaman 60 gün bekleme kuralı veriyor ve tekrardan sunucu değiştirmek için 60 gün beklemeniz gerekiyor. Bu sinir bozucu olaydan dolayı herkes rahatsız ve internette, her yerde 60 gün beklemeden sunucu değiştirme nasıl olur onu araştırıyorlar. Bu yazımızda sizlere 60 gün beklemeden PUBG sunucu değiştirme nasıl olur onu göstereceğiz.

PUBG Sunucu Değiştirme 60 Gün Beklemeden

60 Gün bekleme süresi olduğunu bilmeyen oyuncular yanlışlıkla sunucularını değiştirdiler ve öyle kaldılar. Biz sizlere aşağıda adım adım 60 gün beklemeden nasıl sunucu değiştireceğinizi gösterdik eğer adımları doğru biçimde yaparsanız sizin de 60 gün beklemenize gerek kalmaz

 • Öncelikle 1 adet oda kartı gerekiyor.
 • Ardından Ana Sayfada Moda giriyoruz.
 • Oda Kur diyoruz.
 • Odayı kurduğunuzda lobi ekranında sunucuları göreceksiniz, oraya tıklayarak istediğiniz sunucuyu seçebilirsiniz ve daha sonrasında sunucunuz değişmiş olacak.
 • Bu adımları doğru uyguladığınız takdirde sunucunuz beklemeden değişmiş olacaktır.

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.

Bunada Göz At  Emülatör Başlatılamadı (Hata Kodu 1) Çözümü

Yorumlar

 • 5114493429

  Sunucumu yanlıslıkla değiştirdim geri eski hale gelmesini istiyorum

 • Rahim

  Sunucumu yanlışlıkla değiştirdim Avrupa yapmak isdiyorum

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL