Aion Nedir? Nasıl Oynanır?

Aion Nedir? Nasıl Oynanır?

Yazar: Emre Oyun Haberleri

Aion oyunu Atreia dünyasında geçen fantastik bir 3D oyundur. Oyuncular Atreia topraklarında kontrol için savaşırlar. Bir MMORPG oyunu olan Aion, zengin grafikleriyle günümüzde milyonlarca oyuncuya ulaşmıştır. Oyun ortaya çıktığından bu yana, yeni kıtalar, oyuncu konutları ve evcil hayvanlar gibi bir sürü özellik eklenmiş olup eklenmeye de devam edecektir. Oyunda, Aion’a özgü iki düşman ırk birbiriyle savaşacak ve aynı zamanda oyun içindeki özel bölgelerde bedava Aion hesapları ve şifreleri ile erişebileceğiniz karakterlerle ejderhalara da kafa tutabileceksiniz. Sizler için Aion nedir? Nasıl oynanır? Sorusunun cevaplarını detaylı bir şekilde ele aldık. Peki Aion nedir? nasıl oynanır?

Aion Oyununun Temel Özellikleri

İçerik Genişliği: Oyuna sürekli eklenen özellikler ve gelen yenilikler sayesinde oyun asla monotona bağlamayacak ve gelecek vadeden bir oyun olmuştur. Oyuna belirli güncellemelerle yeni kıtalar yüklenip kullanıcılarına keşfedilecek ve gezecek alanlar sunulmaktadır.

Kapsamlı Avatar Tasarlama: Günümüzde piyasada olan MMORPG oyunlarının içinde en ayrıntılı avatar tasarlama avantajına sahip oyunlardan biridir. Avatarınızın Cinsiyetini, ırkını, saç rengini, yüz yapısını ve vücudu gibi daha birçok fiziksel ve karakteri özelliği kullanıcılarına seçme imkânı vererek herkesin hayalinde ki avatarı yaratmasına müsaade tanıyan bir 3 boyutlu oyun.

Zengin Özellikler: Aion oyunu, evcil hayvan, cinsiyet değişikliği, meslekler, binek hayvanlar gibi farklı konularda daha sayamadığımız birçok özellik barındırarak bu konuda rakiplerinin bir adım önüne geçiyor.

Harika Müzikler: Bir oyunda en önemli etkenlerden biri de müziktir. Müzik, farkında olmasanız bile ruh halinizi ve oynama şeklinizi bile etkileyecek kadar önemlidir. Atreia kıtasını keşfederken size eşlik edecek ve oyunu oynarken sizi eğlendirecek müzikler Aion oyununu oynarken sizinle beraber olacak.

Aion Oyununun Oynanışı

Oyunda karakterleriniz seviye atladıkça yeni beceriler ve yetenekler kazanacaktır. İleri seviyelerde kazanacağınız beceriler ilk seviyelerde sahip olduğunuz becerilerden daha güçlüdür. Oyun, Abyss ve Balaurea ırkı arasında doğan savaşı anlatmaktadır. Bu iki ırktan birini seçerek düşman ırkla savaşabilir ve onları yok edebilirsiniz. Savaşılan bölgelerde Lejyonlar tarafından yönetilen kaleler bulunmaktadır. Kalelerin kontrolünü ele geçirmek için PvE içeriğinden kazandığınız kuşatma silahlarını kontrol etmeniz gerekir. Ancak düşman ırktan birileri de kalenin kontrolünü ele geçirmek isteyebilir. Kalenin kontrolünü ele geçirmeye çalışırken düşmanlarla da savaşmanız gerekmektedir. Oyun şu anda sıradan düellolar, Arena ya da Panesterra dışında ulusların kendi ırklarına karşı savaşmasına izin vermiyor. Rütbesi yüksek olan oyunculara General’e dönüşme yeteneği de verilir. Rütbe puanları savaşlarda düşman oyuncuları öldürerek kazanılır. Ayrıca rütbe puanları başka oyuncular tarafından öldürülürseniz kaybedilir.

Bunada Göz At  Steam Sunucuları Bir Çok Bölgede Çöktü !

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL