Alperen Dürük (AlpTV) Kimdir?

Alperen Dürük (AlpTV) Kimdir?

Yazar: Emre Kimdir ?

Unlost’un TKT ekibinden olan Alperen Dürük namıdiğer AlpTV kimdir, bu yazımızda göreceğiz. TKT (Türkiye Katlama Timi) ekibinde kimler yer alıyor:

  • Cantuğ Özsoy (Unlostv)
  • Berk Tepe (Rip)
  • Alperen Dürük (Alp TV)
  • Diren Can (ichbindirencan)
  • Evrim Aydoğan (Shinka)

Alperen Dürük kendini şöyle tanıtıyor: “Alperen DÜRÜK. 26 yaşındayım. Edirne’de Turizm İşletme ve Otelcilik okuyordum, şuan için 4.sınıfta dondurdum. Asıl mesleğim denizcilik fakat ailevi bir kaç durumdan dolayı gemiden inip bu bölümü tercih ettim. Oyunlarla 2002 senesinde tanıştım. 2005’den beri Counter Strike oynuyorum. CS haricinde Dota ve Knight Online‘da da çok vakit harcadım. Aslında bir çok iyi oynadığım oyunu burada sizinle paylaşmayı düşünüyorum. Oyun haricinde bir çok spor ile uğraşırım. Bunlar:
Avcılık ve atıcılık,serbest dalış(tüpsüz), serbest güreş, atletizm, boks, muay thai – Güreşte ve avcılıkta Türkiye genelinde derecem olup diğer sporlarda küçük çaplı bölge birinciliklerine ulaştım.”

Alperen Dürük (AlpTV) Twitch

Alperen Dürük (AlpTV) Instagram

Twitch Nedir?

Twitch ya da Twitch.tv, elektronik spor ve video oyunu odaklı canlı görüntü akışı platformu.Haziran 2011’de Justin.tv kurucuları Justin Kan ve Emmett Shear tarafından kurulmuştur. Justin.tv girişimi olarak oyunlarla alakalı içerikleri yayımlamaya başlamıştır. Her ay 43 milyondan daha fazla izleyiciye hizmet vermektedir. Ortalama izlenme süresi ise 1,5 saattir. Şubat 2014’te ABD’de internet trafiğinin en büyük dördüncü kaynağı olarak belirlenmiştir. Eylül 2014 yılında Twitch, Amazon tarafından 970 Milyon $ karşılığında satın alınmıştır.

Bunada Göz At  Beyza Pelin Tatar (pelonuz) Kimdir?

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL