CS 1.6 Bot Ekleme

CS 1.6 Bot Ekleme

Yazar: Emre CSGO

Dünyanın en popüler FPS oyunlarından olan CS, gün geçtikçe kendi kitlesini arttırmaya devam ediyor. CS 1.6 çoğu FPS oyuncusunun oynadığı bir oyundur. Eski olmasına rağmen halen binlerce insan tarafından oynanmakta. CS 1.6’da serverlar oldukça fazla ve her türden server bulunabiliyor. Oyunu internetiniz olmadığı zaman da oynayabilirsiniz, bir anda internetiniz gidebilir ve o boş arada girip oynayabilirsiniz. Tabii ki tek başınıza oynamayacaksanız öyle olmaz onun için kurduğunuz odaya Bot oyuncu ekleyeceksiniz. Bot nasıl eklenir bilmiyorsanız bu yazımızda sizlere CS 1.6 Bot ekleme nasıl olur onu göstereceğiz.

CS 1.6 Bot Ekleme – CS 1.6 Bot Kodu

Aşağıda sizlere vereceğimiz kodu oyun içindeyken konsola yazarsanız Bot eklemiş olursunuz.

  • bot_add “ct” : Konsola bunu yazarsanız Counter takımına Bot ekleyecektir.
  • bot_add “t” : Konsola bunu yazarsanız Terrorist takımına Bot ekleyecektir.

Yukarıda verdiğimiz kodları yazdığınız zaman botlar eklenecektir fakat 1 vs 6 gibi oyun oynamak isterseniz olmuyor çünkü takım eşitleme açık oluyor. takım eşitleme kapatma yazımıza bakarak takım eşitlemeyi kapatabilirsiniz ve sonrasında istediğiniz kadar bot atabilirsiniz.

CS:GO Nedir?

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyun ilk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkes modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur. Ondan sonra ise CS:S (CS:Source) geldi.Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonra bunu gören Valve, CSoyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun yapmaya başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular. Oyun ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valvebir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar ve CS:GO oyunu bir anda patlak verdi. Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşıdaki adam çok güçlü olabiliyordu ve siz oynayan oyuncu pek de güçlü olamıyordunuz. Bunun üzerine kafa yoran Valvebir çözüm yolu buldu. Artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Ve CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı.

Bunada Göz At  CSGO Bunny Kodu - Bunny Hızlandırma Kodu

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL