CS 1.6 Crosshair Küçültme Kodu

CS 1.6 Crosshair Küçültme Kodu

Yazar: Emre CSGO

CS 1.6 CS:GO gibi olmadığı için kendinize özel crosshair ayarlayamıyorsunuz. Sadece crosshairınızın rengini değiştirebilir, büyük veya küçük yapabilirsiniz. Kimse büyük crosshair kullanmak istemez genelde en küçük kullanmak ister çünkü kullanması kolaydır ve vuruşunuzu iyileştirir. Bu yazımızda sizlere CS 1.6 crosshair küçültme nasıl olur, hangi kodlar gereklidir onları göstereceğiz.

CS 1.6 Crosshair Küçültme

Sizlere 4 tane kod vereceğiz bu kodları oyuna girdikten sonra konsola yazmanız gerekiyor, oyuna girmeden yazarsanız işe yaramaz. Gelin şimdi neler yapacaksınız bakalım.

  • Oyuna girin
  • Konsolu açın
  • “cl_dynamiccrosshair 1” yazın
  • “+duck” yazın
  • “cl_lw 0” yazın
  • “-duck” yazın
  • bu 4 tane kodu tek tek yazarsanız crosshairınızın küçüldüğünü göreceksiniz.

CS:GO Nedir?

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyun ilk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkes modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur. Ondan sonra ise CS:S (CS:Source) geldi.Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonra bunu gören Valve, CSoyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun yapmaya başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular. Oyun ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valvebir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar ve CS:GO oyunu bir anda patlak verdi. Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşıdaki adam çok güçlü olabiliyordu ve siz oynayan oyuncu pek de güçlü olamıyordunuz. Bunun üzerine kafa yoran Valvebir çözüm yolu buldu. Artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Ve CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı.

Bunada Göz At  CS 1.6 Para Hilesi

Yorumlar

  • Oktay

    Cok tesekkurler cidden ise yaradi

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL