CS 1.6 Hızlanma Kodu 2020

CS 1.6 Hızlanma Kodu 2020

Yazar: Emre CSGO

Dünyanın en popüler FPS oyunlarından olan CS, gün geçtikçe kendi kitlesini arttırmaya devam ediyor. CS 1.6 çoğu FPS oyuncusunun oynadığı bir oyundur. Eski olmasına rağmen halen binlerce insan tarafından oynanmakta. CS 1.6’da serverlar oldukça fazla ve her türden server bulunabiliyor. Hilelerin, oyun için hızlanmanın açık olduğu serverlar da bulunabiliyor. Bu serverlarda hızlanma kodu yazarak hızlanabilirsiniz ya da kendi açtığınız serverda da kullanabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere CS 1.6 hızlanma kodu nedir, nasıl yapılır onu göstereceğiz.

CS 1.6 Hızlanma Kodu

Aşağıda size vermiş olduğumuz kodu konsola açarak yazıyorsunuz ve aktif oluyor. Redbull ve çift zıplama olan serverlarda özellikle bu kod çok işe yarıyor.

  • Hızlanma kodu açmak için : cl_forwardspeed 999999999999
  • Hızlanma kodu kapatmak için : cl_forwardspeed 400

CS:GO Nedir?

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyun ilk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkes modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur. Ondan sonra ise CS:S (CS:Source) geldi.Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonra bunu gören Valve, CSoyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun yapmaya başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular. Oyun ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valvebir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar ve CS:GO oyunu bir anda patlak verdi. Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşıdaki adam çok güçlü olabiliyordu ve siz oynayan oyuncu pek de güçlü olamıyordunuz. Bunun üzerine kafa yoran Valvebir çözüm yolu buldu. Artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Ve CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı.

Bunada Göz At  CS 1.6 FPS Gösterme Kodları

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL