CS 1.6 Redbull Kodu

CS 1.6 Redbull Kodu

Yazar: Emre CSGO

Dünyanın en popüler FPS oyunları serisinden olan Counter Strike’ın 1.6 versiyonu halen birçok kişi tarafından oynanmakta. Bildiğiniz üzere CS 1.6’da topluluk sunucuları oldukça popüler ve neredeyse her oyuncu topluluk sunucularını kullanıyor. Topluluk sunucularında değişik değişik modlar bulunur ve bu modlar oyuna eğlence katar, bu modlardan biri de Redbull modu.

Genellikle çoğu sunucuda bulanan Redbull sayesinde normal hızınızdan katbekat daha hızlı bir şekilde hareket edersiniz. Bu mod genelde Surf, Jailbreak gibi sunucularda bulunur bu modu kullanmak için sohbet kısmına kod yazmanız gerekmektedir, bu yazımızda sizlere CS 1.6 Redbull kodu nedir onu göstereceğiz.

CS 1.6 Redbull Kodu

Aşağıda sizler için Redbull kodunu verdik bunu sohbet kısmına yazmanız yeterli, fakat her zaman sohbet kısmına yazmamanız için bir kod daha var onunla da herhangi bir tuşa atayıp bastığınız zaman direk Redbull aktif oluyor. İki kodu da aşağıda paylaştık.

  • /redbull Sohbet kısmına bunu yazarak Redbull’u aktif edebilirsiniz
  • bind z “say /redbull” bunu da konsola yazarsanız “z” tuşuna bastığınız zaman otomatik Redbull kodunu yazacak ve aktif olacak. “z” yazan yere istediğiniz tuşu atayabilirsiniz.

CS:GO Nedir?

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyun ilk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkes modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur. Ondan sonra ise CS:S (CS:Source) geldi. Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonra bunu gören Valve, CS oyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun yapmaya başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular.

Bunada Göz At  CS:GO Bıçak Kodları

Oyun ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valve bir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar ve CS:GO oyunu bir anda patlak verdi. Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşıdaki adam çok güçlü olabiliyordu ve siz oynayan oyuncu pek de güçlü olamıyordunuz. Bunun üzerine kafa yoran Valve bir çözüm yolu buldu. Artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Ve CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı.


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL