CS GO İsim Değiştirme 2021

CS GO İsim Değiştirme 2021

Yazar: Emre Genel

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olarak CS GO karşımıza çıkıyor. Oyun o kadar popüler ki, oyunla hiç arası olmayan kişilerin bile adını duymuşluğu var. Son zamanlarda Faceit gibi platformlarla adını daha çok duyuran CS GO oyununun popülaritesini hiçbir zaman yitirmeyeceği oyuncular tarafından konuşuluyor. Öyle ki, CS GO oyununun bu kadar oynanmasının yanı sıra oyuncular isim değiştirme işleminin yapılamayacağını sanıyorlar. Ancak bu yanlış. CS GO isim değiştirme 2021 işlemi oldukça basit işlemlerle kısa sürede gerçekleştirilebilir. Peki CS GO isim değiştirme 2021 nasıl yapılır? Sizler için bu konuyu detayı bir şekilde ele aldık…

CS GO Nick Değiştirme

CS GO, bilindiği üzere 2012 yılında eski serveri geridebırakıp global versiyona geçiş yapmıştı. Yeni versiyonun sevilip sevilmeyeceği oyunun yapımcıları tarafından merak konusu olsa da gerek grafikler gerek de akıcılık konusunda oldukça iyi performans sergileyen CS GO popülaritesini daha da arttırmıştı. Oyun hakkında en çok merak edilen konulardan biri de CS GO nick değiştirme konusu. Peki CS GO nick değiştirme nasıl yapılır? Aşağıda yer alan adımları uygulayarak kısa süre içerisinde oyunda ki nickinizi değiştirip yerine yenisini alabilirsiniz.

  • Öncelikle Steam uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Uygulama açıldıktan sonra ekranın sağ üst bölümünde yer almakta olan eski isminizin üzerine tıklamanız gerekmektedir.
  • Bu işlemin ardından önünüze bir menü açılacaktır. Burada yer alan “Profil” seçeneğine tıklayın ve açın.
  • Profil menüsü önünüze açıldıktan sonra bu kısımda profil bilgileriniz yer alacaktır. Düzenlemek için “Profili Düzenle” seçeneğine tıklamanız gerekmektedir.
  • Düzenleme işlemini aktif hale getirdikten sonra almak istediğiniz yeni CS GO nickinizi yazın ve alt kısımda bulunan kaydet butonuna tıklayın.

Yukarıda yer alan adımların tümünü tamamladıktan sonra başarıyla CS GO isminiz değişmiş olacaktır. İsim değiştirmenin herhangi bir sınırı bulunmamaktadır. Dilediğiniz kadar isim değiştirme işlemi yapabilirsiniz. CS GO isminizi değiştirmenin yolu Steam hesabınızdan geçmektedir. Oyun içi ayarlardan isim değiştirme işlemi ne yazık ki yapılamamaktadır.

Bunada Göz At  GameMortal, 1500 TL’lik büyük ödül ve sürprizleriyle yakında oyuncularla buluşacak!

 


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL