CSGO Güven Faktörü Yükseltme

CSGO Güven Faktörü Yükseltme

Yazar: Emre CSGO

Dünyanın en popüler FPS oyunlarından olan CSGO, gün geçtikçe kendi kitlesini arttırmaya devam ediyor. Ücretsiz olduktan sonra daha da fazla kişiye erişen CSGO artık neredeyse en büyük FPS oyunu oldu.  Oyun ücretsiz olduktan sonra haliyle hile kullananlarda çoğaldı ve rekabetçi sistemi de artık oyuncuları güven faktörüne göre eşleştiriyor. Güven faktörünüz kötüyse iyi oynasanız bile takımınıza çok kötü oyuncular gelebiliyor ve oyunu kaybedebiliyorsunuz. Güven faktörü ile alakalı sorun çekenler için bu yazımızda sizlere CSGO güven faktörü yükseltme nasıl olur onu göstereceğiz.

CSGO Güven Faktörü Yükseltme

Oyunda güven faktörünüzü yükseltmek istiyorsanız asla Steam’in dışında bir şeyler yapmamanız gerekiyor ve özellikle iyi bir oyuncu olmanız lazım. Güven faktörünüzü yükseltmek için bir çok yolu var ve aşağıda sizler için listeledik, listedeki maddeleri dikkate alırsanız güven faktörünüz yükselir. Güven faktörünüz ne kadar yükselirse o kadar iyi oyun demek.

  • Steam’e telefonunuzu doğrulayın
  • İki faktörlü korumayı aktif et
  • Steam mağazasından oyunlar al (arada düşük fiyatlı da olsa oyunlar al)
  • Steam Level’ı kas
  • Oyunda adamlara sıkma, adamları öldürme
  • Küfür etme
  • Hile kullanma
  • Overwatch açıldıysa her gün Overwatch yapmaya çalış. (150 Galibiyet ve Nova 1 üzeri olduktan sonra Overwatch açılır)
  • Rekatbeçi oyunlarda kazanma sayını arttır
  • Oyun sonunda arkadaşlarından övgü iste veya almayı hak et.

CS:GO Nedir?

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyun ilk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkes modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur. Ondan sonra ise CS:S (CS:Source) geldi.Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonra bunu gören Valve, CSoyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun yapmaya başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular. Oyun ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valvebir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar ve CS:GO oyunu bir anda patlak verdi. Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşıdaki adam çok güçlü olabiliyordu ve siz oynayan oyuncu pek de güçlü olamıyordunuz. Bunun üzerine kafa yoran Valvebir çözüm yolu buldu. Artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Ve CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı.

Bunada Göz At  CSGO Silah Alma Kodu

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL