CS:GO Kan Silme Kodu Shift Tuşu

CS:GO Kan Silme Kodu Shift Tuşu

Yazar: Emre CSGO Rehber

CS:GO günümüz oyunlarının en popülerlerin derdir. Fakat bazı düşük bütçeli bilgisayarlarda Donma,Kasma,Takılma ve Çökme sorunları yaşanabilir. Bunların baş nedeni FPS‘dir. Peki nedir FPS ilk öncelikle bundan bahsedelim sonra CSGO kan silme kodu göstereceğiz. Detaylar Aşağıda.

FPS Nedir ?

Bir çok oyunda yada sitede duymuşuzdur FPS yani açılımı ile Frame Per Second (Saniyelik Görüntü Sayısı). FPS denilen şey, oyundaki kare hızınız. Yani oyunda bir topa vurduğunuzda eğer top takılarak gidiyorsa bunun anlamı düşük FPS ile oynadığınız anlamına gelir. Fakat Topa vurduğunuzda top çok akıcı bir şekilde gidiyorsa bu demektirki yüksek FPS ayalarında oynuyorsunuz demektir. Genelde FPS terimleri şunlardır 30 FPS,60 FPS,120 FPS ve 144 FPS gibidir.

CSGO Kan Silme Kodu Shift

FPS’i anlattık şimdi geldi Kan silme koduna. Profosyonel turnuvalarında E-Sporcular ellerinden geldiği kadar temiz ve akıcı görüntü ister ne kadar akıcı görüntü okadar Kill. Şimdi gelelim koda geliştirici konsolumuzu açıyoruz metin yerine [bind "shift" "+speed;r_cleardecals"]. Kodunu konsola yazdıktan sonra hangi tuşa atadıysanız o tuşa basarak Kanları silebilirsiniz. Şimdiden İyi Oyunlar Bol Killer.

CS:GO Steam sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

CS:GO Nedir?

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyun ilk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkes modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur. Ondan sonra ise CS:S (CS:Source) geldi.Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonra bunu gören Valve, CSoyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun yapmaya başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular. Oyun ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valvebir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar ve CS:GO oyunu bir anda patlak verdi. Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşıdaki adam çok güçlü olabiliyordu ve siz oynayan oyuncu pek de güçlü olamıyordunuz. Bunun üzerine kafa yoran Valvebir çözüm yolu buldu. Artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Ve CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı.

Bunada Göz At  Programsız Bilgisayar Hızlandırma

Yorumlar

  • Oktay

    Çok sagol isime yaradi

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL