CSGO Para Kodu

CSGO Para Kodu

Yazar: Emre CSGO Rehber

Arkadaşlarınızla CS:GO oynarken en kötü sıkıntılardan biri para sıkıntısı, para olmadığı için istediğiniz silahı alamıyorsunuz ve bu can sıkıyor. Bu yazımızda size CSGO para kodu olarak geçen para kodunu göstereceğiz. CSGO uçma kodunu merak ediyorsanız o yazımıza da bakabilirsiniz. Cs go profil resmi olarak iyi profil resmi belirlemeniz size avantaj sağlayacaktır.

Aşağıdaki vereceğimi kodları konsola yazmanız durumunda para kodları işe yaracaktır. İlk öncelikle konsol aktif değilse oyun ayarlarından konsolu etkinleştiriyoruz ve sonra sol üstte, Esc tuşunun altındaki ” tırnak işaretine tıklıyoruz. Açılan konsolda ilk önce kurduğunuz servera girip “sv_cheats 1” yazıyorsunuz yoksa yazacağınız kod aktif olmaz.

CS GO Para Kodu

Aşağıda verdiğimiz kodların yan taraflarına ne işe yaradığını yazdık, en uygun olanları seçip kullanabilirsiniz.

[reklam][/reklam]

(mp_startmoney “x”) = CS GO’da konsola bu kodu yazarsanız, oyuncuların raunt başında ne kadar para alacaklarına karar verirsiniz. Kod içerisinde ( “x” ) yazan kısma, oyun başladığında oyuncuların ne kadar para alacağını yazınız. Örneğin ( “800” ) yazarsanız, oyuncular oyun başında 800$ ile başlarlar.

(mp_playercashawards X) = Bu kod ile oyuncuların raunt sonunda ödül alıp, almayacağının kararını veriyorsunuz. Kod içerisinde yer alan “X” kısmına “1” yazarsanız, oyuncular ödül alır. Kod içerisinde yer alan “X” kısmına “0” yazarsanız, oyuncular ödül almazlar.

(mp_teamcashawards X) = Bu kod ile bir önceki kodun arasındaki fark, takım olarak alınan ödüllerin alınmasının kapatılıp, açılmasıdır. Yani bu kodu aktif ettiğinizde takım olarak raunt sonunda alacağınız ödülü alamayacaksınız. Kod içerisinde yer alan “X” kısmına “1” yazarsanız, takım ödül alır. Kod içerisinde yer alan “X” kısmına “0” yazarsanız, takım ödül almazlar.

(mp_maxmoney “X”) = Bu kod ile oyuncuların oyun içerisinde biriktirebileceği maksimum parayı belirliyorsunuz. Oyuncular sizin belirlemiş olduğunuz tutara ulaşınca oyun içerisinde daha fazla paraya sahip olamıyorlar. Harcamaları durumunda tekrar paraları ekleniyor. Kod içerisinde yer alan “X” kısmına “0” yazarsanız, oyuncular ödül almazlar.

Bunada Göz At  CSGO Can Kodu | Can Arttırma Kodu

(mp_afterroundmoney “X”) = Bu kod ile oyun devam ederken, bir sonraki raunt ne kadar para alınacağınızı belirleyebilirsiniz. “X” yazan kısımda X yerine 5000 yazarsanız, diğer raunt başında 5000 dolar alacaksınız.

(impulse “101”) = Paranızı direk olarak sınır olan 16.000 dolar yapar. ( Bu sınır servera göre değişir eğer serverda sınır daha fazla ya da daha az ise ona göre bir para gelir. )


Yorumlar

  • MELİK KIR

    NERDEN BAKICAM KODLARA

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL