CSGO Parlaklık Kodu

CSGO Parlaklık Kodu

Yazar: Emre CSGO

CSGO oynarken ekranınızın parlaklığını kendinize göre ayarlamanız çok önemli, hem oyun için iyi bir sonuç alırsınız hem de kendiniz için çünkü gözlerinizi fazla yormadan oynamanız gerekiyor. Bu yazımızda sizlere CSGO parlaklık kodu nedir, nasıl kullanır onu göstereceğiz. Aşağıda sizler için iki kodu verdik bu kodları kullanarak parlaklığı ayarlayabilirsiniz.

CSGO Parlaklık Kodu

Aşağıda iki kod bulunuyor ve bu kodları konsola yazarak oyundaki parlaklığı ayarlayabilirsiniz. Konsol nasıl açılır bilmiyorsanız yazımıza bakabilirsiniz sonradan tekrar buraya gelip kodları yazabilirsiniz.

  • mat_monitorgamma_tv_enabled “1” Aşağıdaki kodu aktifleştirmeniz için bu kodu girmeniz gerekiyor daha sonrasında aşağıdaki kodu girebilirsiniz.
  • mat_monitorgamma “1.6” Bu kodu yazarak oyundaki Gamma ayarlarını yapmış olursunuz.

CS:GO Nedir?

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyun ilk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkes modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur. Ondan sonra ise CS:S (CS:Source) geldi.Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonra bunu gören Valve, CSoyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun yapmaya başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular. Oyun ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valvebir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar ve CS:GO oyunu bir anda patlak verdi. Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşıdaki adam çok güçlü olabiliyordu ve siz oynayan oyuncu pek de güçlü olamıyordunuz. Bunun üzerine kafa yoran Valvebir çözüm yolu buldu. Artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Ve CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı.

Bunada Göz At  CSGO Silah Alma Kodu

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL