CSGO Restart Kodu

CSGO Restart Kodu

Yazar: Emre CSGO

Dünyanın en popüler FPS oyunlarından olan CSGO, gün geçtikçe kendi kitlesini arttırmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere oyunda bir sürü kod bulunmakta ve bu sayede oynadığınız sunucu eğer sizin ise ayarları değiştirebiliyorsunuz. Oyun içinde istediğinizi ayarları düzenleyerek kendinize göre yapabilirsiniz bu sayede oynamanız daha iyi olur. Bu yazımızda sizlere CSGO oyuncularının oldukça merak ettiği CSGO restart kodu nedir onu göstereceğiz.

CSGO Konsol Nasıl Açılır ?

Eğer Nasıl Konsolun açılacağını bilmiyorsanız csgo konsolu nasıl açılır yazına bakabilirsiniz tıklayarak detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

CSGO Restart Kodu

İster arkadaşınızla ister botlarla oynarken bu kodu kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla oynarken birkaç el ısındıktan sonra oyuna restart çekerek baştan başlayabilirsiniz, normalde oyunun otomatik ayarlarında bu mevcut değil direk başlarsınız fakat bu kod sayesinde istediğiniz zaman tekrar oyunu yeniden başlatabilirsiniz. Botlarla oynarken de bir süre sonra oyunu yeniden başlatmak isteyebilirsiniz ve bu kodu konsola yazarak yeniden başlatabilirsiniz.

  • mp_restartgame 1

CS:GO Nedir?

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyun ilk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkes modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur. Ondan sonra ise CS:S (CS:Source) geldi.Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonra bunu gören Valve, CSoyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun yapmaya başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular. Oyun ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valvebir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar ve CS:GO oyunu bir anda patlak verdi. Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşıdaki adam çok güçlü olabiliyordu ve siz oynayan oyuncu pek de güçlü olamıyordunuz. Bunun üzerine kafa yoran Valvebir çözüm yolu buldu. Artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Ve CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı.

Bunada Göz At  CSGO Aim Hack Kodu

 


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL