CS GO Sekmeme Kodu

CS GO Sekmeme Kodu

Yazar: Emre CSGO

Dünyanın en popüler FPS oyunlarından olan CSGO, gün geçtikçe kendi kitlesini arttırmaya devam ediyor. Her FPS oyununda olduğu gibi silahların sekme sorunu vardır, CSGO‘da bu sorunun önüne geçmek için mouseunuzu iyi kontrol etmelisiniz ve spray atmasını bilmelisiniz. Sekmeme konusunda önceliğiniz spray atmayı öğrenmek olsun çünkü en önemli şey odur, tabii her silahın sprayi farklıdır bunu da öğrenmelisiniz. Bunun dışında konsol kodları da önemli rol oynuyor onları yazarak da sekmeyi azaltabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere CSGO sekmeme kodu nedir, nasıl yazılır onu göstereceğiz.

CS GO Sekmeme Kodu

Aşağıda vermiş olduğumuz kodları konsola tek tek yazarak sizde kullanabilirsiniz. Bütün kodları sekmeme konusunda oldukça etki yaratacak o yüzden sekmemesini istiyorsanız kodları kullanın. Konsolu açmak için ESC tuşunun altındaki tuşuna basmanız yeterli gelin şimdi bakalım kodlar nelermiş.

  • cl_lw 1
  • cl_lc 1
  • cl_gg 0
  • cl_bob 0
  • cl_bobup 0
  • cl_bobcycle 0
  • cl_cmdrate 100
  • cl_updaterate 100
  • ex_interp 0.02
  • cl_dynamiccrosshair 0

CS:GO Nedir?

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyun ilk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkes modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur. Ondan sonra ise CS:S (CS:Source) geldi. Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonra bunu gören Valve, CS oyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun yapmaya başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular.

Oyun ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valve bir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar ve CS:GO oyunu bir anda patlak verdi. Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşıdaki adam çok güçlü olabiliyordu ve siz oynayan oyuncu pek de güçlü olamıyordunuz. Bunun üzerine kafa yoran Valve bir çözüm yolu buldu. Artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Ve CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı.

Bunada Göz At  CS:GO Ping Düşürme Yöntemleri

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL