CS GO Silahı Sol Ele Alma Kodu

CS GO Silahı Sol Ele Alma Kodu

Yazar: Emre CSGO

Dünyanın en popüler FPS oyunlarından olan CS:GO, gün geçtikçe kendi kitlesini arttırmaya devam ediyor. CS GO çoğu FPS oyuncusunun oynadığı bir oyundur. Oyunu oynayan oyuncular genelde oyunun standart olarak oynattığı sağ elde oynarsınız. Bazı kişiler sol elde oynamayı daha çok seviyor ve bu yüzden sol ele geçebiliyorlar. Bazıları da yanlışlıkla sol ele geçtiği için tekrar sağ ele geçmek isteyebiliyor. CSGO’da silah elini değiştirmek çok kolay, bu yazımızda sizlere CS GO silahı sol ele alma ve silahı sağ ele alma nasıl olur onu göstereceğiz.

CS:GO Silahı Sol Ele Alma

Sağ ele geçtik ama sol ele nasıl geçeceğinizi bilmiyorsanız o da çok kolay sadece aşağıda vermiş olduğum kodu konsola yapıştırarak yapabilirsiniz.

  • Konsolu açıyoruz
  • “cl_righthand 0” yazıyoruz ve enter diyoruz
  • Artık silahınız sol elinizde

CS:GO Silahı Sağ Ele Alma

Oyunda silahınızın elini değiştirmek çok kolay sadece aşağıda vermiş olduğum kodu konsola yapıştırarak yapabilirsiniz.

  • Konsolu açıyoruz
  • “cl_righthand 1” yazıyoruz ve enter diyoruz
  • Artık silahınız sağ elinizde

CS:GO Nedir?

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyun ilk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkes modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur. Ondan sonra ise CS:S (CS:Source) geldi. Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonra bunu gören Valve, CS oyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun yapmaya başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular.

Bunada Göz At  CS GO Rütbeler, CSGO Ranks

Oyun ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valve bir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar ve CS:GO oyunu bir anda patlak verdi. Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşıdaki adam çok güçlü olabiliyordu ve siz oynayan oyuncu pek de güçlü olamıyordunuz. Bunun üzerine kafa yoran Valve bir çözüm yolu buldu. Artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Ve CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı.


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL