Doğanay Oğuz (deliyiz.46) Kimdir?

Doğanay Oğuz (deliyiz.46) Kimdir?

Yazar: Emre Kimdir ?

TikTok’un popüler içerik üreticilerinden Doğanay Oğuz deliyiz.46 kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, sevgilisi bu yazımızda sizlere onun hakkında bildiklerimizi paylaşacağız.

Doğanay Oğuz nam-ı diğer deliyiz.46, 2001 yılında Ağrı’da doğmuştur, 19 yaşındadır ve şu an İstanbul‘da yaşıyor. 1.70 boyunda olan Doğanay’ın kilosu 50 KG‘dır, burcu bilinmiyor. TikTok’da çektiği playback, dans ve ağır çekim videolarıyla oldukça büyük kitlelere sahip olan Doğanay’ın TikTok‘da 4.5 milyon takipçisi ve 165 milyondan fazla beğenisi, YouTube‘da 505 bin abonesi, Instagram‘da 227 bin takipçisi bulunuyor.

@deliyiz.46Tiktok delikanlı fenomen dolmuş deliğikanlı fenomenler tek tek zıplatırım sizi 🤏🏿##teamdlyz♬ orijinal ses – Niyazi1903

TikTok Nedir?

TikTok veya Çin’de bilinen adıyla Douyin, Musical.ly bazında yaratılan, video oluşturma ve paylaşmanın yanı sıra canlı yayın imkanı sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır. Eylül 2016’da ByteDance, tarafından piyasaya sürülen Asya’da kısa video platformunda lider olan ve başka ülkelere de yayılmış olan uygulama, kısa süreli müzik videoları kapsamında en hızlı büyüyen uygulama haline gelmiştir.Kullanıcıya müzikal, dans, komedi, oyunculuk, dudak senkronizasyonu ve diğer türlerde 15 saniyelik, kısa videolar üretmesine olanak sağlayan uygulama, 150 ülkede 500 milyondan fazla global kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır.Eylül 2016’da Çin’de Douyin, ByteDance tarafından piyasaya sürüldü ve Eylül 2017’de Endonezya’da yayılmaya başladığında uluslararası pazara uygun olması için uygulamaya TikTok ismi verildi. 23 Ocak 2018’de TikTok uygulaması Tayland uygulama marketinde ücretsiz indirilen mobil uygulama indirme kategorisinde birinci sırada yer aldı. Şubat 2018’de TikTok, müzikten para kazanmak için Modern Sky ile bir ortaklık başlattı.

Bunada Göz At  Aysu Kaya (RAQUEL) Kimdir?

Yorumlar

  • efe

    hayranıyız

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL