Tuğkan Gönültaş (Elraen) Kimdir?

Tuğkan Gönültaş (Elraen) Kimdir?

Yazar: Emre Kimdir ?

Twitch’in popüler isimlerinden Tuğkan Gönültaş namıdiğer Elraen kimdir, kaç yaşında, boyu, kilosu vb. bunun hakkında konuşacağız.

Twitch ve YouTube platformlarından tanıdığımız, egzotik yaşamın içinde bulunan Tuğkan, 1987 Istanbul doğumludur. Istanbul Yeditepe Üniversitesinde Endüstri Ürünleri ve Tasarımı bölümünden mezun olan Tuğkan, bir süre yurt dışında yaşadıktan sonra gelip kendi tekstil markasını oluşturup ticarete atılmıştır.

elraen

Küçüklüğünden beri sevdiği egzotik hayvanlarla video çekip YouTube platformuna yükleyen Tuğkan, böylelikle YouTube’a başlamış oldu. JTG TV‘nin Noobstar yarışmasından oldukça fazla kitle kazanan Tuğkan, Twitch platformunda iyi bir şekilde izlenmeye başladı ve ondan sonra tekrardan JTG’nin House of Gamers yarışmasına katıldı. Her iki yarışmada da oldukça güzel kitle kazanan Tuğkan, Twitch yayınlarına halen devam ediyor.

Abi hiç unutmuyorum…

Tuğkan Gönültaş (Elraen) Twitch

Tuğkan Gönültaş (Elraen) Instagram

Tuğkan Gönültaş (Elraen) YouTube

Twitch Nedir?

Twitch ya da Twitch.tv, elektronik spor ve video oyunu odaklı canlı görüntü akışı platformu.Haziran 2011’de Justin.tv kurucuları Justin Kan ve Emmett Shear tarafından kurulmuştur. Justin.tv girişimi olarak oyunlarla alakalı içerikleri yayımlamaya başlamıştır. Her ay 43 milyondan daha fazla izleyiciye hizmet vermektedir. Ortalama izlenme süresi ise 1,5 saattir. Şubat 2014’te ABD’de internet trafiğinin en büyük dördüncü kaynağı olarak belirlenmiştir. Eylül 2014 yılında Twitch, Amazon tarafından 970 Milyon $ karşılığında satın alınmıştır.

Bunada Göz At  Feyza Nur Kaya (Freya) Kimdir?

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL