Elwind (Kaan Atıcı) Kimdir?

Elwind (Kaan Atıcı) Kimdir?

Yazar: Emre Kimdir ?

Elwind (Kaan Atıcı) kimdir? Merak edilmekte olan sorulardandır. Bakıldığında günümüzün popüler oyunu olarak bilinen League of Legends içeriğinde Royal Yuth takımı ile tanınmış bir yayıncıdır. Aslen İzmir doğumlu olan Kaan Atıcı 14 Ekim 1993 doğumludur. Serüvenine ilk olarak Dota oyununu oynayarak başlamıştır. Ardı kesilmeyen bir serüvene dönüşen bu yolculukta LOL ile birlikte Twitch programında yayıncılık ile devam etmiştir. Yayıncılık hayatına geçmeden önce üst düzey profesyonel bir LOL oyuncusu olarak tanınmaktaydı. 2019 yılında e-spor alanına veda ederek Twitch ortamında yayıncılığa başladı. İlk adım olarak başlangıç çok büyük bir önem gerektiriyordu ve beklenen performans yakalanarak ünlü bir yayıncı olma yolunda büyük adımlar attı.

28 yaşında olan Elwind (Kaan Atıcı) Kimdir? lise programını Nevvar Salih İşgören Eğitim Kampüsünde bitiren, LOL oyunu kariyeri öncesine dayanan serüveni Dota 2 oyununa dayanmakta olan bir yayıncıdır. O dönemlerin popüleritesini kazanan ünlü yayıncı Kaan Atıcı Dota 2 oyununu dünya üzerinde en iyi oyuncular arasında ilk 10 da oynamış biridir. Profesyonel olarak League of Legends oyununa başlayarak daha da ileriye yönelik adımlar atarak ilk profesyonel kariyerini oluşturdu.

Elwind (Kaan Atıcı) Hangi Takımlarda Oynamıştır?

Sosyal medya alanında yükselen isimlerden olan Elwind (Kaan Atıcı) Dota 2 serüveni ardından profesyonel kariyerine League of Legends isimli oyun ile devam etti. Bu profesyonel oyunculuk kariyeri aşamasında çok sayıda takımda oyun oynamakla birlikte ismini tanıtma fırsatı yakaladı. Elvind ismi ile LOL oyununda bulunduğu takımlara bakılacak olursa şöyle bir sıralama yapmak mümkündür;

  • Team Turquality
  • HWA Gaming
  • Wild Fire e-Sports Club
  • Big Plays Incorporated
  • Dark Passage
  • Crew e-Sport Club
  • YouthCrew Esports

Elwind (Kaan Atıcı) hangi takımlarda oynamıştır? Sorusunun cevabı yukarıda bulunan sıralamadaki gibidir. Son derece özel takımlarda oyunlar oynadı 23 Ekim 2018 tarihinde LOL efsanesi Royal Youth takımına geçiş yaparak kariyerini zirveye taşıdı.

Bunada Göz At  Cemre Solmaz Kimdir?

Başarılı oyuncu katıldığı turnuvalar ve bulunduğu takımlar ile ismini duyurdu sonrasında ise Twitch ile anlaşma imzalayarak geriye kalan kariyerinde yayıncı olarak sürdürmeye karar verdi. Şimdi ise popüler bir Twitch yayıncısı olan Kaan Atıcı Elwind ismi ile yoluna devam ediyor.

Elwind (Kaan Atıcı) Hakkında Merak Edilenler

Elwind (Kaan Atıcı) hakkında merak edilenler arasında ilk sırada yer alanlardan bir tanesi de Elwind (Kaan Atıcı) ne kadar kazanıyor olmakta. Ünlü yayıncı Twitch yayınları yaparak kazanç elde etmekte ve aynı zamanda Youtube kanalı da bulunmakta 2018 yılında merak edenler için yapmış olduğu açıklamasında Twitch ile yapmış olduğu anlaşmanın 170,000 TL olduğunu açıkladı. Bununla birlikte katıldığı turnuvalar çeşitli aktiviteler ile birlikte kazancının biraz daha arttığını söyledi.

Elwind (Kaan Atıcı) hakkında merak edilenler ismi duyuldukça popülerliği arttıkça çoğalmakta. Genel olarak merak edilenler özel hayatı, kazancı, sevgilisi, yaşı, boyu, kilosu gibi değişkenlik göstermekte. Farklı bulunduğu sosyal ağlar gibi merak edilenlerde bulunmakta. Elwind (Kaan Atıcı) 1993 doğumlu bir yayıncı 2016 yılından bugüne Eylül Adıgüzel isimli kişi ile birlikte. Sosyal hesaplarında takipçileri ve aboneleri ise şöyledir;

Elwind Twitch hesabında 450 binin üzerinde takipçisi var ancak 12 milyon üzerinde izlenme almaktadır. Twitter profilini 55 binin üzerinde kişi takip etmekte. 359 binin üzerinde Youtube abonesi bulunmakta. Facebook hesabı 60 bin ve üzeri kişi tarafından takip edilmekte ve bununla birlikte İnstagram hesabında da 240 bin üzerinde takipçisi bulunmaktadır. Başarısı ile geldiği konum takdire şayan bir görüntü sunmaktadır.


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL