Kaan Atıcı (Elwind) Kimdir?

Kaan Atıcı (Elwind) Kimdir?

Yazar: Emre Kimdir ?

League of Legends Türkiye denildiği zaman akla ilk gelen isimlerden biri olan Elwind, Twitch platformunda gerçekten çok büyük bir kitleye hitap ediyor. Oyunculuk konusunda gerçekten başarılı olduğunu düşündüğümüzde, bu durumu normal karşılamamız gerek.

Elwind (Kaan Atıcı) Kimdir?

“Elwind” isimli kullanıcı adı ile tanınan Kaan Atıcı, 14 Ekim 1993 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Kaan Atıcı, lise eğitimini Nevvar Salih İşgören Eğitim Kampüsü’nde tamamlamıştır. Elwind, League of Legends kariyerinden önce Dota 2 oynadığı zamanlarda ün kazanmıştır. Hatta öyle ki, dünya üzerindeki en iyi 10 Dota 2 oyuncusu sıralamasında yer almayı başarmıştır.


Sonrasında League of Legends isimli oyunda profesyonel kariyer yapmıştır. Elwind, Team Turquality, HWA Gaming, Wild Fire e-Sports Club, Big Plays Incorporated, Dark Passage, Crew e-Sports Club ve YouthCrew Esports gibi League of Legends takımlarında oynamıştır. 23 Ekim 2018 tarihinde ise “Royal Youth” takımına transferi gerçekleşmiştir.

Elwind’in Twitch hesabında 450 binden fazla takipçi ve 12 milyondan fazla izlenme sayısı vardır. Ayrıca Kaan Atıcı’nın Twitter hesabında 54 binden fazla takipçi, YouTube hesabında 220 binden fazla takipçi,Facebook hesabında 58 binden fazla takipçi ve Instagram hesabında ise 160 binden fazla takipçi sayısı bulunuyor.

Elwind Ne Kadar Kazanıyor?
elwind

İnsanların çok merak ettiği konulardan biri ise “Twitch yayıncıları ve e-Sporcular ne kadar kazanıyor?” sorusu oluyor. Peki Elwind ne kadar kazanıyor?

Elwind’in kendi açıklamasına göre, 2018 yılında yaptığı sözleşmede 170.000 TL’nin altına imza attığını söyledi. Ayrıca buna ek olarak, 2018 yılında katıldığı turnuvalar ile bu miktardan biraz daha fazla para kazandığını açıkladı.

Elwind’in Sevgilisi Kim?
elwind sevgilisi

Twitch yayınlarını çok sıkı takip eden kişiler, doğal olarak yayıncıların sevgililerini merak ediyorlar. Peki Elwind’in sevgilisi kim?

Bunada Göz At  Kubilay Karça Kimdir?

Başarılı yayıncı ve e-Spor oyuncusu Kaan Atıcı, 7 Temmuz 2016 tarihinden bu yana Eylül Adıgüzel ile birliktedir.

Eylül Adıgüzel kimdir öğrenmek için tıklayın.

Elwind’in Boyu ve Kilosu
elwind ne kadar kazanıyor

Kaan Atıcı (Elwind), 1,70 m boyunda ve 55 kilodur.


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL