En Çok Tercih Edilen Mobil Oyunlar

En Çok Tercih Edilen Mobil Oyunlar

Yazar: Emre Genel

Günümüz teknolojisinde mobil cihazların önemi artmaya başladı. En önemlisi mobil cep telefonu, i-pad gibi cihazlarda oyun onmaya alışkanlığı artmaya başladı. Boş vakitlerde oyun oynayanlar için mobil uygulama özelliği bulunan oyundan üretilmeye başladı. Birbirinden farklı oyunlar tercih ediliyor. Bunlardan bir tanesi DLS 2021 Galatasaray oyunudur. 

Galatasaray tutkunlarının daha fazla tercih ettiği oyun olarak bilinen bu oyun futbol sevenlerinin ilgi odağı haline geldi. 2020-2021 sezonunun transferi yapılan oyuncularının bulunması futbol severleri oldukça heyecanlandırılıyor. DLS 2021 Galatasaray takımının formaları, oyuncularının sırat biçimi ve görsel açıdan oldukça kalitelidir. 

Ülkemizde Mobil Oyunların Önemi

Geçmişten günümüze atari, jolistik ile oynanan, bilgisayar ve mobil oyunlar gibi birçok oyunların oynandığı sistem sayabiliriz. Günümüzde mobil özelliği bulunan cihazlarda oynanan birçok oyun bulunur. 100 kişiye sorsak bunlardan 90’ı tabi ki de futbol der. Futbol oyunu mobil üzerinden oldukça yaygın oynanmaya başladı. 

Bunun nedeni görsel açıdan gerçek özelliği taşıması, oyunun kolay oynanması ve oldukça keyif vermesidir. Futbol oyunları oldukça fazladır. Özellikle Fenerbahçe tutkunları DLS 2021 Fenerbahçe takımını alarak oldukça keyifli vakit geçirecektir. Boş vakitlerde fazla zaman geçirilen mobil üzerinden oynanan oyun bu tarz oyunlar ile ön plana çıkıyor. DLS 2021 Fenerbahçe oyununu oynayarak Avrupa’da başarı sağlayabilirsiniz. 

Mobil Oyun Neden Tercih Edilir?

Futbol oyunu her yaştan herkesin oynayabileceği bir oyundur. Takım kurarak, oyuncularının genel durumuna göre kadro dizilimini yapabilirsiniz. Bazı oyunlar online (çevrimiçi) oynanır. Rakiplerinize karşı oynayacağınız oyunlar arasında DLS 2021 Beşiktaş takımı ilgiyi çekiyor. Özellikle Beşiktaş severlerin ilgi odağı haline gelen bu oyun oldukça fazla tercih ediliyor. Beşiktaş’ın bu sezon ki kadrosunun bulunduğu bu oyun oldukça farklı görselliğe sahiptir. 

Ekranı enlemesine tutarak görüntünün daha geniş olmasını sağlayabilirsiniz. Görsel açıdan daha net görünür ve daha kolay oynanmış olur. Ekranın sol alt köşesinde yön jolistiği bulunur. Sağ, sola, geri, ön ve çapraz kısımlara yön verilmesi sağlanır. Sağ alt köşede ise pas, orta ve şut bulunur. Hızlı koşma otomatik olabilir. DLS 2021 Beşiktaş takımı bu sayede kolay oynanmış olur.

Bunada Göz At  CS GO Faceit Nedir (Nasıl Oynanır)?

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL