En İyi Araba Yarışı Oyunları

En İyi Araba Yarışı Oyunları

Yazar: Emre Liste Oyun Haberleri

Moba, FPS, Battle Royale gibi oyun türlerinden sıkılıp yeni oyunlar oynamak isteyenler için bu yazımızda çok güzel bir liste yaptık. Araba yarışı oyunlarını neredeyse hepimiz severiz fakat sürekli oynamayız genelde canımız sıkılınca gireriz. Bu yazımızdaki oyunlara sadece canınız sıkılınca girmeyeceksiniz, hepsi birbirinden güzel araba yarışı oyunlarını sizler için listeledik. Hadi gelin listemize bakalım.

Forza Horizon 4
forza horizon 4

Forza Horizon 4, 2018 yılında Playground Games tarafından geliştirilen ve Microsoft Studios tarafından yayınlanan bir yarış video oyunudur. Oyun, Forza Horizon serisinin dördüncü oyunu olup 2 Ekim 2018 tarihinde Microsoft Windows ve Xbox One için piyasaya sürüldü.

Assetto Corsa
assetto corsa

Assetto Corsa, 505 games tarafından yayınlanan bir sim yarış video oyunudur. Kapsamlı özelleştirme ve modlama  desteği ile gerçekçi bir yarış deneyimine vurgu yapılarak tasarlanmıştır. Assetto Corsa , lazer tarama teknolojisi ile oluşturulan yarış pistlerinde ayrıntılı fizik ve lastik simülasyonu ile çeşitli yol ve yarış arabaları ile gerçekçi bir sürüş deneyimi sunmaya çalışan bir yarış simülasyonudur.

Gran Turismo 5
gran turismo 5

Gran Turismo 5, Gran Turismo serisinin 5. oyunudur. Oyun, Polyphony Digital tarafından geliştirilmiş ve Sony Computer Entertainment tarafından yayınlanmış olup PlayStation 3 için 24 Kasım 2010 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Oyunda toplam 1.088 Araç, 26 farklı yer ve 71 farklı pist bulunmaktadır. 24 Kasım 2010 tarihinde Playstation 3 konsolu için çıkan oyun, 2013 yılı itibarıyla 10 milyon kopyası ile birlikte en çok satan PS3 oyunlarından biridir.

Need for Speed: Underground 2
nfs underground 2

Efsanelerin efsanesi oyundur Need for Speed: Underground 2, EA Black Box tarafından geliştirilip Electronic Arts tarafından 2004 Mayıs ayında yayımlanmıştır. Underground’dan sonra çıkmış olup Need for Speed serisinin bir parçasıdır. GameCube, PlayStation 2, Xbox, Nintendo DS, Game Boy Advance ve PC için çıkarılmıştır.

Bunada Göz At  Red Dead Redemption 2'de Hızlıca Para Nasıl Kazanabilirsiniz?

F1 2019
f1 2019

Formula 1 yarışlarının en iyi oyun simülasyonudur. Codemasters tarafından geliştirilen oyun F1 yarışlarının resmi oyunu olarak çıkış yapmıştır.
[reklam][/reklam]

The Crew 2
the crew 2

Ivory Tower tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan The Crew 2, gerçekçilik bakımından en iyi araba yarışı oyunlarından biri, Amerika’da büyük bir yarışçı olmak için oynadığın oyunda direksiyon setiniz de varsa bu oyun efsane olur.

DiRT Rally 2.0
dirt rally 2.0

Yeni özgün bir yol tutuşu modeli, lastik seçimi ve yüzey deformasyonu dahil olmak üzere, en sürükleyici ve gerçekten odaklanmış arazi yarışı deneyimiyle içgüdülerine güvenmen gerekecek.Yeni Zelanda, Arjantin, İspanya, Polonya, Avustralya ve ABD’deki gerçek hayat arazi yarışı ortamları arasında sadece sana yol gösterecek yardımcı sürücün ve içgüdülerinle ralli aracını güçlendir.

Grid 2
grid 2

GRID, benzeri olmayan bir yarış deneyimidir. Eşsiz bir yan yana yarış deneyimi sunan GRID, her bir yarışla kendi yolunu seçme, kendi hikayeni yaratma ve motor sporları dünyasını fethetme şansını elde ettiğin yepyeni bir deneyimle geri dönüyor.


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL