Eylül Adıgüzel Kimdir?

Eylül Adıgüzel Kimdir?

Yazar: Emre Kimdir ?

Sosyal medya platformlarında her gün başka bir kişinin paylaşımları dikkat çekiyor. Eylül Adıgüzel de sosyal medya tutkunlarının beğenisini kazanmayı başaran kişilerden biri olarak göze çarpıyor. Peki, Eylül Adıgüzel kimdir? Nereli ve kaç yaşında? Boyu ve kilosu kaç? Sevgilisi kim?

Eylül Adıgüzel Kimdir?

Eylül Adıgüzel, 25 şubat 1998 yılında İstanbul’da doğmuştur. Aslen Diyarbakırlı olan Eylül Adıgüzel, Okan Üniversitesi Mütercim-Tercümanlık (İngilizce) bölümünde eğitim görmektedir. Eylül Adıgüzel, özellikle YouTube kanalında paylaştığı videolar ile dikkat çekmektedir. Bir dönem Twitch platformunda yayın yapan Eylül Adıgüzel, Twitch kanalını kapatmıştır. Eylül Adıgüzel ve Duygu Köseoğlu, 2017 yılında Suç Ortağım isimli şarkıyı birlikte söylemişlerdir. Fakat, ilerleyen yıllarda Eylül Adıgüzel ve Duygu Köseoğlu’nun arkadaşlıkları bitmiştir.


Eylül Adıgüzel, 12 ile 16 yaşlarındayken bale eğitimi görmüştür, ancak bel fıtığı rahatsızlığı yaşadığı için baleyi bırakmıştır. Eylül Adıgüzel’in 2 dövmesi ve tam 4 tane piercing’i vardır. Galatasaraylı olan Eylül Adıgüzel’in en sevdiği renk ise siyahtır. Ayrıca Eylül Adıgüzel, hiç balık yemiyor ve arabaları çok seviyor.

Bunların yanı sıra kendini çok utangaç, çabuk sinirlenen ve üşengeç biri olarak tanımlayan Eylül Adıgüzel, hayatta yaşadığı en büyük pişmanlıklardan birinin saçlarını sarıya boyatmak olduğunu söylemiştir. Eylül Adıgüzel’in en sevdiği film Harry Potter Ateş Kadehi, en çok sevdiği hayvan ise kedidir. Ayrıca bebeklerden ve arılardan çok korkmaktadır.

Eylül Adıgüzel’in Boyu ve Kilosu Kaç? Burcu Ne?
eylül adıgüzel

Eylül Adıgüzel’in hayranları, “Eylül Adıgüzel’in boyu ve kilosu kaç?”sorusunun cevabını fazlasıyla merak ediyorlar.

Güzelliği ile herkesi büyüleyen ve balık burcu olan Eylül Adıgüzel, 1,64 m boyunda ve 44 kilodur.

Eylül Adıgüzel’in Sevgilisi Kim?
eylül adıgüzel sevgilisi

“Eylül Adıgüzel’in sevgilisi kim?” sorusu da, sosyal medya tutkunları tarafından çok merak edilen konular arasında yer alıyor.

Bunada Göz At  Emir Sarıcan Kimdir?

Eylül Adıgüzel, 7 Temmuz 2016 yılından bu yana profesyonel e-Spor oyuncusu ve Twitch yayıncısı olan Kaan Atıcı (Elwind) ile sevgilidir.

Kaan Atıcı (Elwind) kimdir öğrenmek için tıklayın.

Eylül Adıgüzel’in Sosyal Medya Hesapları
eylül adıgüzel hayatı

Eylül Adıgüzel’in Twitter hesabında 9 binden fazla takipçi, Instagram hesabında 230 binden fazla takipçi ve YouTube kanalında ise 185 binden fazla takipçi bulunuyor.


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL