Fast & Furious Crossroads Oynanış Videosu Geldi!

Fast & Furious Crossroads Oynanış Videosu Geldi!

Yazar: Emre Oyun Haberleri

Tüm dünyanın en sevdiği film serisi olan Hızlı ve Öfkeli’den esinlenerek yapılan oyun Fast & Furious Crossroads oynanış videosu yayınlandı.

VGA 2019 etkinliğinde Hızlı ve Öfkeli’nin başrolü Vin Diesel tarafından oyunun tanıtımı yapılırken çoğu kişinin kafasında oyunun grafikleriyle alakalı sorular bıraktı çünkü PC, PS4 ve Xbox One için çıkacak oyunun grafikleri tanıtımda çok iyi olduğu söylenemez. Multiplayer ve hikaye modu ile karşımıza gelecek olan Fast & Furious Crossroads’ın karakter seslendirmelerini gerçek oyuncular yapacak. Başta Vin Diesel olmak üzere Michelle Rodriguez ve Tyrese Gibson‘da bu seslendirenler arasında olacak.

Hem filmi hemde oyunu aynı gün piyasaya sürmeyi planlayan yapımcılar Corona‘dan dolayı filmin ertelenmesi üzerine oyun çıkış tarihini 7 Ağustos‘a ertelediler. Oyunun çıkış tarihi yaklaşırken oyundan yeni bir video geldi ve Fast & Furious Crossroads oynanış videosu yayınlandı. Gelin oynanış videosuna bakalım.

Hızlı ve Öfkeli Filmi Hakkında

Hızlı ve Öfkeli bir Amerikalı yasadışı sokak yarışı ve silahlı soygun merkezli, aksiyon filmleri ve diğer çeşitli medya filmlerinden oluşan bir seridir. Universal Pictures tarafından dağıtılan ve ilk filmi 2001’de çıkan seri dünya çapında büyük hasılat elde etmiş ve izleyicilerin beğenisini toplamıştır.

Bunada Göz At  Yeni Cyberpunk 2077 Oyun İçi Ayrıntıları

Yorumlar

  • Yağmur Göksu

    Harika bir yazı olmuş

  • yusuf

    kesinlikle satın alacağım

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL