Fernbus Simulatör Sistem Gereksinimleri

Fernbus Simulatör Sistem Gereksinimleri

Yazar: Emre Genel

Fernbus Simulatör sistem gereksinimleri kullanmak isteyenlerin en merak ettiği konulardan olduğunu çok iyi biliyoruz. Online olarak şehirler arası yolculuk ve yollarda olan şoförlerin neler yaşadığını çok iyi yansıtan bir oyun simülasyonu olarak tanımlanmaktadır. Gerçeğe yakın ve müthiş ayrıntıları ile 40 üzerinde şehirde şoförlük yapabileceğiniz efsane bir uygulamadır. Modern marka otobüsler ile gece ve gündüz her türlü mevsim şartlarında kontrolün elinizde olduğu bir simülasyon örneğidir. Merkez ile bağlantılı olarak şoförlük deneyiminizi tamamlayacaksınız.

Akıcı bir serüven yaşamak için Fernbus Simulatör sistem gereksinimleri arasında en gerekli ve minimum gereksinimler arasında 64bit işletim sistemi gereklidir. Bu sayede Almanya ve birçok ülke ve şehirde otobüs şoförlüğü deneyimine erişeceğinizden emin olabilirsiniz. Bireysel olarak çıkacağınız turların süreleri çok uzun olmaz bu nedenle karar vereceğiniz türden yolculuklar seçmek oyunda geçireceğiniz süreyi belirlemektedir. Her ne olursa olsun kontrollü bir şekilde trafikte otobüs yolculuğu deneyimi üstelik şoför koltuğu tamamen sizin kontrolünüzdedir. Uğradığınız otogarlarda otomatik biletli yolcular direk olarak binerken bazı yolcular sizden biletleri ile ilgili yardımlarda isteyebilirler.

Fernbus Simülasyonunda Kullanılan Araçlar

Fernbus Simülasyonunda istasyonlar, yolcular ve otobüs şoförü gerçek manada değerlendirilmiş ve uyarlanmıştır. Oyun sponsorluğu ve anlaşması ile MAN otobüs markası kullanılmıştır. Bu nedenle Fernbus Simülasyonunda kullanılan araçlar MAN markasına ait otobüslerden oluşmaktadır. MAN Lion’s Coach model otobüs ve MAN otobüslerine ait birkaç model ile birlikte uzun yol şoförlüğünün tadına varacak aynı zamanda tüm zorluklarını bu simülasyonda görerek şahit olacaksınız.

Kısmi olarak doluluk olan Almanya ve farklı ülke trafiklerinde dikkatli ve özenli bir şekilde araç kullanmanız bu simülatör sayesinde gerçek oluyor. Her ayrıntı ile gerçeğini andıran bu oyun içerisinde tüm fonksiyonlar gerçeğiyle birebir uygulanmıştır. Yolcu seslendirme fonksiyonuna varana kadar uygulanan bu oyun içerisinde trafik yoğunluğu ve oluşabilecek kaza türleri ile oyun tarafından zorlanacağınız bir aktivite olacaktır. Aynı zamanda oyun içeriği gerçek şoförler tarafından teste tabi tutulmuş ve denenmiştir.

Bunada Göz At  Cep Telefonu Alırken Bunlara Dikkat!

Fernbus Simülatörü Minimum Sistem Gereksinimleri

Orijinali ile birebir görsellere sahip donanım ile tasarlanan Fernbus Simülasyonu detaylı bir oyun olduğundan siz oyuncular için Fernbus Simülatörü minimum sistem gereksinimlerini araştırdık ve sıraladık akıcı ve sizi zorlamayacak bir oyun performansı adına gerekenleri aşağıda ki sıralamada bulabilirsiniz.

Minimum gerekli olan sistem gereksinimleri;

 • Bilgisayarınızda 64-bit işlemci ve işletim sistemi olması gerekmektedir.
 • İşletim Sistemi olarak Windows 7/8/8.1/10 olması yeterli olacaktır ancak 64bit olması önem taşımaktadır.
 • Bilgisayar işlemcinizin Intel Core i5 2.6 GHz ve üzerinde bir özelliğe sahip olması şarttır.
 • RAM Belleği olarak 6 GB RAM gerektirmektedir.
 • Bilgisayarınızın Ekran Kartı minimum olarak Nvidia GeForce GTX 560, AMD Radeon no support for onboard cards yeterli olacaktır.
 • DirectX sürüm 11 gereklidir.
 • Harici depolama olarak 45 GB kullanılabilir boş alan gerekmektedir.
 • Bilgisayarınızda hariç olarak ses kartı gerekmektedir.

Önerilen sistem gereksinimleri:

 • Bilgisayarınızda 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerekmektedir.
 • İşletim Sistemi Windows 7, 8, 8.1, 10
 • İşlemci olarak Intel Core i7 işlemci 3.5 GHz olması akıcılık açısından önerilen gereksinimler arasına girmektedir.
 • Bellek olarak yüksek performans için gereken 8 GB RAM
 • Ekran Kartı olarak önerilenler ise Nvidia Geforce GTX 780, AMD Radeon RX 480
 • DirectX olarak da Sürüm 11 kullanmalısınız.
 • Depolama gereksinimlerinde ise 45 GB kullanılabilir boş alan gerekmektedir.
 • Ses Kartı olarak oyun performansını net olarak kullanmak adına gereklidir.

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL