Fortnite Yeni Sezon Teması Onaylanmış Olabilir

Fortnite Yeni Sezon Teması Onaylanmış Olabilir

Yazar: Emre Fortnite Oyun Haberleri

Fortnite oyununun geliştiricileri kesinlikle gelecekteki güncellemelerle ilgili büyük ipuçlarını vermenin hayranıdır. Choppas‘ın gelişini önceden belirleyen helikopter pistlerini hatırlıyor musunuz? Şimdi, tüm işaretler oyunun bir sonraki büyük güncellemesinde tamamen su dolu bir haritayı gösteriyor. Dextero‘nun söylediği gibi oyuncuların son birkaç haftadır gizemli su birikintilerinin görünümünü bildiriyorlar. Daha sonra Mayıs ayı sonunda Fortnite’ın sızıntılarını gösteren hesap @FortTory su altında yüzmek için bazı güncellenmiş animasyonları ortaya çıkardı. Şimdi de Playstation Store, Fortnite’ın Battle Royal simgesini şu şekilde güncelledi.

Önceden sadece bizim için bir öngörüydü fakat Playstation Store’deki fotoğrafının da değişmesiyle artık neredeyse kesin olarak bakılmaya başlandı. Zaten bildiğiniz üzere Epic Games böyle önceden duyurma işlerini oldukça seviyor gibi görünüyor. Neredeyse bütün haritayı su kaplayacak bir biçimde oynayacağımız Fortnite’nin yeni sezonu nasıl olacak merakla bekliyoruz. Değerli okurlarımız Epic Games tarafından bu hafta içerisinde ücretsiz dağıtılacak oyunu da kaçırmayın. Fortnite Bölüm 2 Sezon 3’ün ertelenmesi hakkındaki haberimize ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kaynak: https://www.engadget.com/sony-leak-basically-confirms-next-fortnite-season-will-have-a-flooded-map-120827504.html

Bunada Göz At  Crysis Remastered Duyuruldu!

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL