GeForce Now Fiyat 2021 Ne Kadar?

GeForce Now Fiyat 2021 Ne Kadar?

Yazar: Emre Geforce Now

GeForce Now bilindiği üzere 15 Mart tarihinde herkes için açılacak. Beta sürümünü deneyimleyebilecek olan kişiler, ön kayıt yaptırmaları şartıyla, ön kayıt sırasına göre GeForce Now’dan faydalanabilecekler. Birçok oyun için yüksek donanım istense de GeForce Now ile isteyen herkes istediği cihazla kesintisiz oyun keyfine erişim sağlayabilecek. GeForce Now fiyatları açıklandığından beri ülkemizde en çok konuşulan konulardan biri de bu oldu. Peki GeForce Now fiyat 2021 ne kadar? Sizler için bu konuyu detaylı bir şekilde ele aldık. İşte GeForce Now fiyat 2021…

GeForce Now Özellikleri

  • GeForce Now, RTX, NDIVIA ve DLSS gibi teknolojilere destek veriyor,
  • NDİVİA ANSEL özelliği sayesinde oyun anında profesyonel bir biçimde 360 derece görüntü alabiliyor ve paylaşabiliyor,
  • Oyunda ki önemli anları kolay bir biçimde yakalayabiliyor,
  • Kendi oyun kütüphanenize erişim sağlamanıza imkân veriyor,
  • Birçok cihazdan kolay bir biçimde erişim sağlıyor.

GeForce Now Türkiye Fiyatları

GeForce Now, bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde ülkemiz için fiyat politikasını açıklamış ve tepki çekmişti. Avrupa ve Amerika2da yaklaşık 5 dolar olan GeForce Now, ülkemizde yaklaşık 10 dolar civarında satılıyor. GeForce Now için 3 çeşit satın alma hakkı oyun severlere tanımlanıyor. Sizler için GeForce Now Türkiye fiyatları konusunu detaylı bir şekilde ele aldık. İşte TL bazında GeForce Now Türkiye fiyatları…

  • Basic Paket: kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor. Paketin yalnızca 1 saatlik oturum süresi bulunuyor ve sınırlı kapasite özelliği sayesinde yoğun saatlerde sırada bekleme yaşanabiliyor.
  • Premium Paket: Premium paket, sunucu içerisinde sunulan tüm haklar ile birlikte aylık olarak 74,9 TL şeklinde satılıyor.
  • Lansmana Özel 3 Aylık Premium Paket: yalnızca 3 ay geçerli süresi olacak bu paket, tüm haklarıyla birlikte aylık 49,90 TL, 3 aylık 149,70 TL şeklinde sunuluyor.
Bunada Göz At  Geforce Now Nasıl Kayıt Olunur?

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL