GeForce Now Ücretsiz Oyunlar Nelerdir?

GeForce Now Ücretsiz Oyunlar Nelerdir?

Yazar: Emre Geforce Now

GeForce Now sunucularında ücretli ve ücretsiz oyunlar sınıflandırılması yer alır. Ücretli oyunların standart bir fiyatı bulunmuyor. Ancak bu makalemizde ücretli oyunlardan değil, ücretsiz olanlarından bahsedeceğiz. Peki GeForce Now ücretsiz oyunlar nelerdir?

Kabul etmek gerekirse ücretsiz olan herhangi bir şey her zaman iyidir fakat aşağıda gerçekten de oynamaktan zevk alacağınız kaliteli oyunlar mevcut. Yeri gelmişken bazı oyunlar geçici süreyle ücretsiz olabilir. Aşağıda sıralanan ücretsiz GeForce oyunları arasında yer alan linklere tıklayarak oyunlar hakkında daha fazla bilgiyi resmi yayınlayıcılardan öğrenebilir ve anında indirebilirsiniz. İşte GeForce Now Türkiye ücretsiz oyunlar:

A

B

C

D

E

F

G

H

I

K

L

M

N

O

P

Bunada Göz At  Geforce Now Nasıl Kayıt Olunur?

Q

R

S

T

U

W

Warframe (Epic)Warframe (Steam)

Y

GeForce Now Ücretsiz Oyunlar Nasıl Oynanır?

GeForce Now ücretsiz oyunlar nasıl oynanır? İlk olarak Oyunplus’ın sitesine giriş yapıp bir profil oluşturun ve daha sonra İndir ve Oyna bölmesinden kullandığınız cihaza istinaden GeForce Now Exp programını indirin. İndirdiğiniz program Epic Games ve Steam Luncherlara benzer bir sisteme sahip. Steam ve Epic Games’te bulunan oyunları oynayabilmek için bu uygulamaların bilgisayarınızda açık ve uygulamaya giriş yapmış durumda bulunmanız gerekir. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra oturum açmanız gerektiğini de unutmayın. Üye olurken oluşturmuş olduğunuz şifre ve kullandığınız mail ile sağ üst kısımda yer alan “Oturum Aç” seçeneğine tıkladığınızda tarayıcıdan oturum açma sekmesine yönlendirileceksiniz.

İlk kez giriş yaptığınızda aynı zamanda aldığınız hataları bildireceğinize dair kutucuğu işaretleyerek giriş yapabilirsiniz. Giriş işlemi bittikten sonra bu sekmeyi kapatın ve tekrar uygulamaya geri dönün. Uygulamaya eklediğiniz oyunlar anasayfanın sağ alt kısmında “Kitaplık” sekmesinde yer alır. Tüm oyunları aynı anda görüntüleyebilmeniz için sağ alt köşede bulunan “Tüm Oyunları Gör” seçeneğine tıklayın. Burada yer alan oyunlar Epic Games, Steam, Ubisoft Connect ve Diğer seçenekleriyle sıralanmıştır. Dilerseniz yanındaki kutucukları aktif veya inaktif hale getirerek oyun sağlayıcıları arasında kolay seçim yapabilirsiniz. Makalemizin üst başlıklarında sıraladığımız GeForce Now ücretsiz oyunlar nelerdir isimli başlığın altında seçtiğiniz herhangi oyunu üst kısımda bulunan arama çubuğundan aratarak bulabilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Bunada Göz At  GeForce Now Sistem Gereksinimleri Kaç GB?

Etiketler: Manşet


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL