Google 2 ay boyunca Stadia’nın Ücretsiz Olacağını Duyurdu!

Google 2 ay boyunca Stadia’nın Ücretsiz Olacağını Duyurdu!

Yazar: Emre Oyun Haberleri

Google Stadia‘nın başkan yardımcısı ve genel müdürü Phil Harrison, “Son zamanların en zorlu anlarıyla karşı karşıyayız” dedi. “Sosyal mesafeyi korumak hayati önem taşıyor, ancak uzun süre evde kalmak zor olabilir ve tecrit edilebilir. Video oyunları evde kaldığınızda arkadaşlarınızla ve ailenizle sosyalleşmenin değerli bir yolu olabilir, bu nedenle 14 ülkedeki oyunculara iki ay boyunca Stadia Pro’ya ücretsiz erişim sağlıyoruz.” Bu teklif Destiny 2, GRID, Thumper ve abonenin mağazadan satın aldığı oyunları içerir.

google-stadia

Kullanıcı Google Stadia Pro aboneliğini iki ay geçtikten sonra iptal ederse bu oyunlar kaybolmaz. Ve zaten Stadia Pro abonesi olanlar önümüzdeki iki ayı ücretsiz olarak alacaklar. Google ayrıca destek ekibinin pandemi tarafından “önemli ölçüde etkilendiğini” ve şu anda “tam kapasitede çalışmadığını” belirtti. Bu nedenle, yeni kullanıcılara otomatik yardım merkezini ve Başlangıç Kılavuzuna bakmalarını öneriyor.

google-stadia-2

Aboneler Stadia’da veri kullanımını belirleyebilir, ancak şirket kilitlenmelerin ve sosyal izolasyonların hizmetin varsayılanlarını etkilediğini belirledi. “Bant genişliği kullanımını her zaman çeşitli ev içi ve yerel internet faktörlerine göre ayarladık. İnternet üzerindeki yükü daha da azaltmak için, varsayılan ekran çözünürlüğünü 4K’dan 1080p’ye değiştiren geçici bir özellik üzerinde çalışıyoruz” dedi.

Bunada Göz At  Alan Wake Steam'de Sadece 2,5TL

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL