GTA 5 Epic Games Store’da ÜCRETSİZ!

GTA 5 Epic Games Store’da ÜCRETSİZ!

Yazar: Emre Bedava Oyunlar

Daha önceden Steam gibi oyun platformlarında oldukça pahalı bir fiyata satılan GTA 5, Epic Games Store’nin ilginç ve sevindirici haberi ile tamamen ücretsiz oldu.

Grand Theft Auto V (kısaca GTA V veya GTA 5), Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon-macera tarzı video oyunu. Grand Theft Auto serisinin beşinci oyunudur. 17 Eylül 2013 tarihinde PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya çıkmıştır. Oyunun grafikleri güncellenmiş yeni nesil sürümünün PlayStation 4 ve Xbox One için 18 Kasım 2014 tarihinde, Windows için 14 Nisan 2015 tarihinde piyasaya çıkmıştır. Oyun Kaliforniya eyaletinin güneyini temel alarak oluşturulmuş olan San Andreas eyaletinde geçmektedir. San Andreas, büyük ölçüde Los Angeles şehrine dayanılarak oluşturulmuş olan Los Santos adlı şehirden (GTA San Andreas oyunundakinin güncellenmiş hali) ve büyük kırsal alanlardan oluşmaktadır. Seride bir ilk olarak oyunda üç ana karakter bulunmaktadır: Michael De Santa, Trevor Philips ve Franklin Clinton. Oyunun bütçesi 170 milyon sterlindir. Kasım 2017 tarihi itibarıyla yaklaşık 85 milyon kopya satarak ABD’de en çok satılan ve kâr elde oyun olmuştur.

Hikaye modu ve Online modu bulunan GTA 5 yakın zamanda FivemRP sayesinde bir çok oyuncu kitlesinin dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştı. Bir çok ünlü yayıncının GTA 5 Fivem ile RolePlay yaptığını görmüşsünüzdür.

Bazı GTA 5 oyun içi görselleri;

Bilgisayarınızın GTA 5’i sorunsuz bir şekilde çalıştıracağından emin değil misiniz  ? Buradan GTA 5’in sistem gereksinimlerine bakabilirsiniz.

Daha çok oyun haberleri için buradan bizi takip edebilirsiniz. Oyunu buradan ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Bunada Göz At  30 TL Değerindeki Oyun Ücretsiz Oldu!

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL