GTA 5 Fivem Server Nasıl Açılır?

GTA 5 Fivem Server Nasıl Açılır?

Yazar: Emre GTA

Bilindiği üzere bir süre önce GTA 5 oyunu Epic Games üzerinde ücretsiz olarak dağıtıldı ve oyun severler oyunu indirmek için adeta akın etti. Ülkemiz başta olmak üzere dünya üzerinde bedava dağıtılan GTA 5 oyununu indiren kişilerin sayısı oldukça fazla. Ancak bu durum oyun içerisinde hilelerin çoğalmasına neden oldu. Yapımcı firma hemen önlemini alsa da oyun içerisinde hala para ve level hilesi gibi yollara başvuran oyuncuların olduğunu söylemek mümkün. Hal böyle olunca hile kullanmayan oyun severler sıklıkla GTA 5 Fivem servere yöneldi ve GTA 5 Fivem server nasıl açılır gibi sorular sıklıkla sorulur oldu. Sizler için bu konuyu tüm detaylarıyla birlikte ele aldık. Peki GTA 5 Fivem server nasıl açılır? Hangi adımları uygulamak gerekmektedir?

Fivem Nasıl Oynanır?

Fivem nasıl indirilir sorusunu cevaplamadan önce Fivem nasıl oynanır sorusunun cevabını vermek doğru olacaktır. Öyle ki, fivem server oynamak isteyen kişilerin mutlaka bir GTA 5 yüklü cihaza ihtiyaçları bulunmaktadır. Fivem server bilgisayarda yüklüyken gönül rahatlığıyla GTA 5 Online oyununu oynamaya başlayabilirsiniz. Fivem, kısaca GTA 5 ve server arasında bir köprü olarak açıklanabilir. Fivem üzerinde kendi sunucunuzu açarak oyun oynayabilir veya başkalarının serverine katılarak hilesiz bir oyun keyfi deneyimleyebilirsiniz. Eğer bir sunucu seçerek gitmek istiyorsanız Server List bölümünden “Türkiye – TR” butonunu seçmeli ve bu şekilde Türkiye butonuna erişmelisiniz.

Fivem Nasıl İndirilir?

İlgili mecralardan kısa süre içerisinde ücretsiz bir şekilde Fivem server indirebilirsiniz. Fivem resmî sitesine gitmek için buraya tıklayabilirsiniz. Resmi siteye gittikten sonra gerekli adımları tamamlayarak Fivem serverı cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Fivem Sunucusundan Para Kazanılabilir Mi?

Fivem üzerinden oldukça büyük miktarlarda para kazanmak mümkündür. Bu iş için profesyonel olmak gerekse de birkaç ay deneyimle oldukça iyi miktarlar kazanabilecek duruma gelebilirsiniz. Fivem üzerinde insanlar emlakçılık, garaj satıcılığı gibi şeyler yaparak para kazanabiliyorlar. Eğer ek gelir elde etmek isterseniz siz de deneyimleyebilirsiniz.

Bunada Göz At  GTA 5 Nasıl İndirilir?

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL