GTA 5 Social Club Error Hatası Çözümü 2021

GTA 5 Social Club Error Hatası Çözümü 2021

Yazar: Emre GTA

Bilindiği üzere bir süre önce GTA 5 oyunu EPİC GAMES üzerinden ücretsiz olarak dağıtıldı ve birçok kişi ücretsiz olarak GTA 5 Social Club oyununu cihazına ücretsiz olarak indirdi. Ancak oyunu indirdikten sonra GTA 5 social club error hatası ile karşı karşıya gelen oyun severler de mevcut. Hal böyle olunca GTA 5 social club error hatası nasıl çözülür sorusu sıklıkla sorulur oldu. Özellikle Windows 7 kullanan kişilerin başına gelen bu hata ile ilgili detaylı bir araştırma yaptık ve hatadan nasıl kurtulabileceğinizi kısaca araştırdık. Bu hatayı alan kişilerde ne yazık ki ücretsiz olarak edindikleri GTA 5 oyunu açılmıyor. Genellikle Windows güncellemesinden sonra meydana gelen bu hatanın çözümü nasıl yapılır? İşte GTA 5 social club error hatası çözümü 2021

Hata Çözümü Nasıl Yapılır?

Yukarıdan bahsedilen hatayı almaktaysanız GTA 5 oyununu oynayamıyorsunuz demektir. Aşağıda yer alan adımlar uygulayarak siz de hatayı giderebilir ve oyununuzu oynamaya başlayabilirsiniz. Peki hata çözümü nasıl yapılır?

  • Öncelikle GTA 5’i eğer açıksa kapatmanız gerekmektedir. Tüm bu işlemlerin oyun kapalıyken yapılması gerekmektedir.
  • İşlemleri gerçekleştirmek için bilgisayarınızda Winrar uygulamasının yüklü olması gerekmektedir. Eğer yüklü değilse arama motorlarında aratarak ücretsiz bir şekilde Winrar uygulamasını edinebilirsiniz.
  • Hemen ardından GTA 5 Social Server Club Server dosyasını açmalı ve Setup.exe komutunu çalıştırmalısınız.
  • Komut çalıştıktan sonra karşınıza kullanmak istediğiniz dil seçeneği gelecektir. Buradan kullanmak istediğiniz dili seçip oyunu yeniden kurmanız gerekmektedir.
  • Kurulum tamamlandıktan sonra GTA 5 oyununu yeniden başlatmanız gerekmektedir.
  • Eğer cihazınız veya oyun dosyalarında herhangi bir problem bulunmuyorsa GTA 5 social club error hatasını bir daha almayacaksınız. Bu aşamadan sonra dilediğiniz şekilde oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.
Bunada Göz At  GTA 5 Fivem Server Nasıl Açılır?

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL