GTA 5 Social Club Error Hatası Çözümü 2021

GTA 5 Social Club Error Hatası Çözümü 2021

Yazar: Emre GTA

Bilindiği üzere bir süre önce GTA 5 oyunu EPİC GAMES üzerinden ücretsiz olarak dağıtıldı ve birçok kişi ücretsiz olarak GTA 5 Social Club oyununu cihazına ücretsiz olarak indirdi. Ancak oyunu indirdikten sonra GTA 5 social club error hatası ile karşı karşıya gelen oyun severler de mevcut. Hal böyle olunca GTA 5 social club error hatası nasıl çözülür sorusu sıklıkla sorulur oldu. Özellikle Windows 7 kullanan kişilerin başına gelen bu hata ile ilgili detaylı bir araştırma yaptık ve hatadan nasıl kurtulabileceğinizi kısaca araştırdık. Bu hatayı alan kişilerde ne yazık ki ücretsiz olarak edindikleri GTA 5 oyunu açılmıyor. Genellikle Windows güncellemesinden sonra meydana gelen bu hatanın çözümü nasıl yapılır? İşte GTA 5 social club error hatası çözümü 2021

Hata Çözümü Nasıl Yapılır?

Yukarıdan bahsedilen hatayı almaktaysanız GTA 5 oyununu oynayamıyorsunuz demektir. Aşağıda yer alan adımlar uygulayarak siz de hatayı giderebilir ve oyununuzu oynamaya başlayabilirsiniz. Peki hata çözümü nasıl yapılır?

  • Öncelikle GTA 5’i eğer açıksa kapatmanız gerekmektedir. Tüm bu işlemlerin oyun kapalıyken yapılması gerekmektedir.
  • İşlemleri gerçekleştirmek için bilgisayarınızda Winrar uygulamasının yüklü olması gerekmektedir. Eğer yüklü değilse arama motorlarında aratarak ücretsiz bir şekilde Winrar uygulamasını edinebilirsiniz.
  • Hemen ardından GTA 5 Social Server Club Server dosyasını açmalı ve Setup.exe komutunu çalıştırmalısınız.
  • Komut çalıştıktan sonra karşınıza kullanmak istediğiniz dil seçeneği gelecektir. Buradan kullanmak istediğiniz dili seçip oyunu yeniden kurmanız gerekmektedir.
  • Kurulum tamamlandıktan sonra GTA 5 oyununu yeniden başlatmanız gerekmektedir.
  • Eğer cihazınız veya oyun dosyalarında herhangi bir problem bulunmuyorsa GTA 5 social club error hatasını bir daha almayacaksınız. Bu aşamadan sonra dilediğiniz şekilde oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.
Bunada Göz At  GTA VI Ne Zaman Çıkacak?

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL