Gwent: The Witcher Card Game Steam’e Çapraz Platform Desteğiyle Geldi

Gwent: The Witcher Card Game Steam’e Çapraz Platform Desteğiyle Geldi

Yazar: Emre Oyun Haberleri

Mükemmel bir dünyada, CD Projekt Red, The Witcher 3‘ün beşinci yıldönümünü sürpriz bir DLC veya belki yeni bir görevle belirleyecekti. Bu yüzden neden zaten bitirdiğim bir oyunu tekrar oynadığımı haklı çıkarabilirim. Ne yazık ki, Cyberpunk 2077 ile oldukça yoğun olduklarından dolayı elde ettiğimiz tek şey Gwent: The Witcher Card Game oyununun şu an Steam‘de olduğu haberidir.

GWENT: The Witcher Card Game Trailer

Bu Gwent’te hafif değil, bence çok iyi. The Witcher 3’ün içerisine girildiğinde çok fazla çekilmedim, çünkü canavarları öldürmeyi veya ahlaki bir şekilde güreşmeyi tercih ederim. Ancak bağımsız bir kart oyunu olarak özellikle daha sonra çok daha zorlayıcı olduğunu oyun bizzat kanıtladı. CD Projekt Red gelişimini sürdürüyor. Lansmandan bu yana yüzlerce yeni kart ve anahtar kelime ekleyerek çeşitli genişleme paketleri yayınlandı.

Gwent Oyunu Çapraz Oyun Desteğiyle Geliyor

iOS veya GOG üzerinde oynuyorsanız öğelerinizi veya ilerlemenizi kaybetmeden Steam sürümüne geçebiliyorsunuz. Çapraz oyun desteği de geliyor. Bu yüzden platformlardan bağımsız olarak herkes birlikte oynayabiliyor. Ayrıca Steam başarıları ve ticaret kartları ile birlikte geliyor.

Gwent oyununu oynaması ücretsizdir. Ancak destelerinizi daha hızlı biriktirerek kart paketleri almak için nakit para harcayabilirsiniz. Başlamak için CD Projekt Red kısa süre önce, yeni lider yetenekleriyle sinerji oluşturmak üzere tasarlanmış 25 birlik kartı içeren altı tanıtım destesini bir araya getirdi.

  • Çıkış Tarihi: 25 Ekim 2016
  • Geliştirici: CD Projekt, CD Projekt RED
  • Platformlar: PC, Playstation 4, Xbox One
  • Yayıncı: CD Projekt RED

Gwent Oyunu Hakkında Bilgi

Gwent: The Witcher Card Game, CD Projekt RED tarafından 2018 yılında Microsoft Windows, Playstation 4 ve Xbox One platformlarına 2019 yılında iOS platformuna ve 2020 yılında da Android platformuna çıkışını gerçekleştiren oynaması ücretsiz bir kart oyunudur.

Bunada Göz At  Battlefield V Sistem Gereksinimleri

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL