Mustafa Yavuz (Hazreti Yasuo) Kimdir?

Mustafa Yavuz (Hazreti Yasuo) Kimdir?

Yazar: Emre Kimdir ?

YouTube’da yaptığı canlı yayınlar ve yüklemiş olduğu videolar ile kendine has bir izleyici kitlesi oluşturmayı başaran Hazreti Yasuo kimdir? Nereli ve kaç yaşında? Sevgilisi kim? Ne kadar kazanıyor?

İlk başlarda YouTube’da canlı yayınlar yapmaya başlayan Mustafa Yavuz, daha sonrasında Twitch platformunda yayınlar yapmaya başladı ve çok kısa sürede büyük bir beğeni kazandı. Hal böyle olunca, herkes Hazreti Yasuo hakkında araştırma yapmaya başladı. Peki, Mustafa Yavuz (Hazreti Yasuo) kimdir? Nereli ve kaç yaşında? Sevgilisi kim? Ne kadar kazanıyor?

“Hazreti Yasuo” kullanıcı adı ile tanınan Mustafa Yavuz, 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. YouTube’da yaptığı canlı yayınlar ve paylaştığı videolar ile ün kazanan Hazreti Yasuo, tam bir oyun delisidir. Hatta öyle ki, kendisi için “Twitch’in delisi” olduğunu söylemiştir. Hazreti Yasuo, YouTube’da belirli bir popülariteye ulaştıktan sonra Twitch platformunda yayınlar yapmaya başlamıştır. Yapmış olduğu yayınlarda League of Legends, Outlast, CS:GO, ve Resident Evil gibi oyunlar oynamaktadır. Yayıncılık yapmayı bir hayat felsefesi olarak gören Hazreti Yasuo, yayın hayatı için eğitim görmüş olduğu “Gelişim Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü”nü okumayı bırakmıştır. Hazreti Yasuo, oyunlarındaki başarısının yanı sıra eğlenceli ve ilginç olarak adlandırabileceğimiz hareketleri ile ün kazanmıştır.

Bunların yanı sıra, Hazreti Yasuo ve Levo’nun yaşadığı tartışma uzun süre Twitch ortamında konulmuştur. Ayrıca, Hazreti Yasuo’nun League of Legends oyununda en sevdiği karakterler Yasuo ve Katarina‘dır.

Hazreti Yasuo Ne Kadar Kazanıyor?

Twitch yayıncılarının ne kadar kazandıkları çok merak ediliyor. Peki, Hazreti Yasuo ne kadar kazanıyor?

Hazreti Yasuo yaptığı bir röportajda ve yayında açıkladığına göre, ayda minimum 10-15 bin TL kazanıyor.

Hazreti Yasuo’nun Sosyal Medya Hesapları ve Twitch Kanalı

Hazreti Yasuo’nun Facebook hesabında 65 binden fazla, YouTube kanalında 575 binden fazla ve Instagram hesabında 629 binden fazla takipçi bulunuyor.

Bunada Göz At  Can Sungur Kimdir?

Ayrıca Twitch kanalında ise 10 milyondan fazla izlenme sayısı ve 547 binden fazla takipçi bulunuyor…


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL