Heavy Metal Machines’in ‘Metal League Espor Turnuvası’, ESL Play iş birliğiyle başlıyor!

Heavy Metal Machines’in ‘Metal League Espor Turnuvası’, ESL Play iş birliğiyle başlıyor!

Yazar: Emre Genel

Kıyamet sonrası bir dünyada geçen ve tamamen ücretsiz oynanan hızlı tempolu Araba Savaş MOBA oyunu Heavy Metal Machines’in ‘Metal League Showdowns’ müsabakaları başlıyor! Araba Savaş MOBA oyunu Heavy Metal Machines’in geliştiricisi Hoplon, oyuncular için oyunu daha rekabetçi hale getirecek turnuva düzenlemeye hazırlanıyor. 5 bin euro ödül havuzuna sahip ve skor sıralamasına dayalı turnuva 9 Mart 2019 saat 14.00’te başlayacak. Turnuva ve elemeler, Avrupa sunucusunda 20 Nisan 2019 tarihinde yapılacak olan finale kadar devam edecek.

HeavyMetalMachines2

Metal League’de kıyasıya mücadele

Yeni oyun Heavy Metal Machines’i oyun severlerin beğenisine sundukları için tatlı bir telaş içinde olduklarını belirten Pazarlama ve İş Geliştirme Yöneticisi Tatiana Moreira, “Bu hafta sonu başlayacak Metal League’i duyurduğumuz için oldukça heyecanlıyız! Oyuncularımızın Metal League’i, espor serüvenlerine katılacakları, imkan ve ödüller için yapılan mücadelelerin heyecanını paylaşacakları bir topluluk olarak değerlendireceklerini ümit ediyoruz. Heavy Metal Machines, her zevke hitap eden oyun tarzları konusunda oldukça iddialı. Oyunda herkesin kendi özelliğine uygun bir şeyler bulacağını düşünüyoruz. Beceri seviyeleri ne olursa olsun Metal League, tüm oyuncular için açık, arkadaşlarını davet edip turnuvalarda kıyasıya mücadele edebilecekleri bir oyun. Birincilik ödülünün 2 bin euro olacağı turnuva karşılaşmaları oldukça sert, acımazsız geçecek gibi görünüyor. Tüm Heavy Metal Machines oyuncularını mücadeleye davet ediyoruz, kontakları çevirin ve Metal City arenalarına katılın!” dedi.

HeavyMetalMachines3

Metal League ve turnuvalara katılım hakkında daha fazla bilgi için http://bit.ly/2GEBIIR internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

HeavyMetalMachinesLogo

Brezilyalı stüdyo Hoplon’dan Heavy Metal Machines, kendine özel Avrupa sunucularına sahiptir. Hem Steam hem de indirilebilir oyun istemcisi üzerinden tamamen ücretsiz olarak oynanabilir.

Bunada Göz At  CS GO Faceit Nedir (Nasıl Oynanır)?

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL