Huzur Dolu Adalar Grándiha ve Papua Crinea Black Desert Türkiye&MENA’da!

Huzur Dolu Adalar Grándiha ve Papua Crinea Black Desert Türkiye&MENA’da!

Yazar: Emre Genel

Black Desert Türkiye&MENA’da, Maceracılara özel yeni içerikler oyuna dahil olmaya devam ediyor. Oyuna yeni eklenen adalar sayesinde Maceracılar savaş ortamından biraz uzaklaşarak huzur içinde görevlerini tamamlamanın keyfini sürebilecekler. Eşek  için yeni eklenen teçhizatlar ise atölyede üretilebilecek.

Pearl Abyss bugün tropik adalar Grándiha ve Papua Crinea’nın Black Desert Türkiye&MENA’ya geldiğini duyurdu. Maceracılar artık bu adalarda huzurlu bir tatilin tadını çıkarırken aynı zamanda yeni gizemler keşfedebilecekler.

Black Desert dünyasındaki diğer yerlere kıyasla huzurlu olacak şekilde tasarlanan Grándiha ve Papua Crinea adaları, Maceracılara savaşmaları ve servet kazandırmanın yanı sıra hem bedenlerini hem de ruhlarını dinlendirmelerini sağlayacak. Dahası, dönüşümü ve yerlilerle kaynaşmayı başaran Maceracılar bir dizi yeni heyecan verici içeriğin tadını çıkarırken, Papu veya Su samurlarının Milenyum Savaşlarını kazanmalarına yardımcı olarak özel görevlerle güzel Papua Crinea adasını keşfedebilecekler.

Maceracılar Yeni Adaları Etkinliklerle Kutlayacak

Yeni adaların gelişini kutlamak için Black Desert Tükiye&MENA’da çeşitli oyun içi etkinlikler gerçekleştirilecek. 7 Temmuz tarihine kadar sürecek etkinliklerle İnci İstiridyesi toplayarak bir görevi tamamlayan Maceracılar özel ödüller kazanırken, Grándiha ve Papua Crinea’daki gizlenmiş NPC GM’lerden alınabilen bir görevi tamamlayanlar da Valks’ın Tavsiyesi elde edebilecekler. Ayrıca 6 Temmuz tarihine kadar sürecek etkinlik aracılığı ile görevleri tamamlayan Maceracılar elde  ettikleri eşyaları takas ederek daha fazla ödülün sahibi olabilecekler.

Bununla birlikte KaraYıldız Zırh adlı yeni bir savunma teçhizatı Black Desert Türkiye&MENA’ya dahil oluyor. Bugünden itibaren, belirli bir eşya ve bilgiye sahip Maceracılar yeni eklenen görevlerle bu güçlü ekipmanı üretebilecekler. Yanı sıra Eşek binekler için ise Granverre ve Krogdalo teçhizatı eklendi ve eklenen bu eşyalar Teçhizat Atölyesi’nde üretilebilecek.

Daha fazla bilgi için Black Desert Türkiye&MENA resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bunada Göz At  Yeni Sınıf Sorceress Artık Black Desert Mobile’da 

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL