Jet Fighters Nedir ve Nasıl Oynanır?

Jet Fighters Nedir ve Nasıl Oynanır?

Yazar: Emre Oyun Haberleri

Jet Fighters oyunu, 2009 yılının temmuz ayında Iphone, Ipad, ve Ipod cihazlarla uyumlu bir MMO hava saldırı temalı istatistiksel simülasyon oyunudur. Sizler için Jet Fighters nedir ve nasıl oynanır sorusunu detaylı bir şekilde ele aldık. Peki Jet Fighters nedir ve nasıl oynanır?

Jet Fighters Oyun Özellikleri

Sahip olduğunuz hesap üzerinden oyunu yeni arkadaşlar ile oynayabilir veya kendi arkadaşlarınızı oyuna davet edebilirsiniz. Bunlarla beraber kendi uçağınıza ek olarak yeni görevler, uçaklar, füzeler ve genel hediyeler kazanma şansınız vardır ancak bu hediyelerin çoğu Premium hesaplar için avantajlıdır. Bu yüzden bir miktar para yatırmalısınız. Oyuncuların profillerinde kazandıkları ve kaybettikleri karşılaştırmalar, uçakların yükseltilme istatistikleri ve online olarak diğer oyunculara saldırma olanağı sağlar.

Bedava Jet Fighters Nasıl Oynanır

Online bir oyun olduğundan, Jet Fighters’ı oynayabilmek için internete bağlı olan ve IOS işletim sistemine sahip, iTunes’tan indirme yapma olanağına sahip bir cihaza sahip olmalısınız. Oyunu ücretsiz olarak iTunes Store’dan indirdikten sonra, bedava Jet Fighters hesap ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra yükseltilmiş bir oyun karakteri ile oynayabilirler. Genellikle oyuna ilk girişlerde oyunculara onur puanı ve 10 birimlik atış verilir ve oyunda kazanılan puanlar, karakteri yükseltmek için nakde dönüştürülür. Bu sayede sahip olduğunuz uçağın ve ekibin sağlığı, yakıtı, enerjisi daha yüksek olabilir ve savaşlarda rakiplerinize karşı avantaj elde edebilirsiniz. Ancak sahip olduğunuz yeni hesapların çoğu geliştirilmiş hesaplar olduğundan, ilk görevler ve geliştirmelerle vakit harcamanıza gerek kalmaz.

Oyunda kazandığınız paraları biriktirerek Fort Knox ile geliştirilmiş üstün silahlar ve askeri üsler satın almak için kullanılabilir.

Jet Fighters Silah Sistemleri ve Hava Saldırısı

Oyun içerisinde sahip olduğunuz uçağın bilgilerine tıkladıktan sonra silahlar sekmesine tıklanır ve oyun içinde kazandığınız nakit parayla silahlarınızı geliştirme seçenekleri sunar. Bu seçenekler, silahlar, zırhlar ve uçaklar. Savunma ve saldırı için tüm geliştirmeler önemlidir. Bu yüzden savaşta savunma zaafı veya düşük hasar gibi durumlar yaratmaması için her geliştirmeyi aynı anda yapmak önemlidir.

Bunada Göz At  Ghost of Tsushima Oynanışı Ortaya Çıktı

Hava saldırısı simgesine dokunduktan sonra 10 kullanıcı pilotun yer aldığı bir sayfa açılır ve başka bir oyuncunun adının yanında bulunan “it dalaşı” seçeneğine tıkladıktan sonra bir uçuş simülasyonu başlar. Bu alanda yapılan savaştan sonra yapılan savaş, istatistiksel olarak kazanan belirlenir. İstatistikler uçağın savunma, silah ve geliştirme gibi temelleri üzerine belirlenir. Bu mücadelede kaybeden oyuncu kazanan oyuncuya nakit ödeme yapmak durumunda olduğu gibi kazanan oyuncu deneyim puanı kazanır. Savaştan sonra savaşçı listelerine geri dönerek tekrar bir saldırı gerçekleştirebilir ve bu kaybeden oyuncunun uçağı yok olana kadar devam ederse o kullanıcı dünyanın herhangi bir yerinden rastgele seçilen başka bir kullanıcı tarafından değiştirilen pilotlar listesinde yer almaz. Rakiplerinizin uçaklarını kolaylıkla yok edebilmek ve diğer oyuncular tarafından yenilgiye uğramak istemeyen kullanıcılar bedava geliştirilmiş Jet Fighters kullanıcı hesaplarıyla giriş yapabilirler.

Savaş sonucunda kaybeden de kazanan da saldırı anında enerji ve sağlık tüketir. Sağlık ünitesi 26 seviyesinin altına inerse, pilotlar onarıma gönderilir. Sağlığını kazanabilmek ve uçakları onarmak için nakit ödeme yapar veya birkaç dakika bekleyerek dolmasını bekleyebilir.

Bedava Jet Fighters Hesaplarının Avantajları Nedir?

Jet Fighters oynamanın en önemli bileşenlerinden biri takımınızda yer alan kullanıcıların sayısıdır. Yaptığınız her saldırıyı, ekibinizin üyelerinin bulunduğunuz seviyenin 10 katına kadar saldır yapmasına izin verir. Jet Fighters hesabınız geliştirilmiş ve üst seviye ise, kendi oyuncu arkadaşlarınıza da yüksek saldırı puanı kazanmasını sağlayabilirsiniz. Böylece, aynı sayıda silah, zırh ve savaşçıya sahip bir kullanıcı, ancak daha fazla mürettebatı olan bir kullanıcı ise, istatistiksel it dalaşında, nakit ve deneyim alarak hakim olacaktır.

Bedava Jet Fighters hesabına sahip olan kullanıcılar, Jet Avcı uçaklarında tekrar eden Nakit Akışı Geliri elde etmenin tek yolu olan Askere Üslere sahip olabilirler. Genel olarak, askeri üslerinizden elde edilen gelir, dövüş veya görevlerden elde edilen geliri önemli ölçüde aşacaktır. Daha iyi silah sistemlerinin yüksek bakımı ve mevcut askeri üslerden nispeten düşük gelir göz önüne alındığında, askeri üs gelirinizi en üst düzeye çıkarmanız özellikle önemlidir

Bunada Göz At  2020 Nisan Ayında Çıkacak Oyunlar 16-30 Nisan

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL