Kemal Can Parlak (Kendine Müzisyen) Kimdir?

Kemal Can Parlak (Kendine Müzisyen) Kimdir?

Yazar: Emre Kimdir ?

Twitch platformunda yaptığı eğlenceli yayınlar ile izleyici kitlesini büyük bir ölçüde genişletmeyi başaran Kemal Can Parlak (Kendine Müzisyen) kimdir? Nereli ve kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi kim?

Twitch yayınlarında “BlindID” programı ile anonim konuşmalar yapıp, izleyicilerini eğlendiren ve bu şekilde kendine has bir kitle oluşturanKemal Can Parlak (Kendine Müzisyen) kimdir? Nereli ve kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi kim?

Kemal Can Parlak (Kendine Müzisyen) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?
kendine müzisyen

“Kendine Müzisyen” kullanıcı adı ile tanınan Kemal Can Parlak, 15 Mayıs 1995 yılında Mersin’de doğmuştur ve şu anda İstanbul’da yaşamaktadır. Son yıllarda Twitch Türkiye’nin yükselen yayıncılarından olan Kendine Müzisyen, okul yıllarında çok haylazlık yapmıştır. Hatta öyle ki, lise yıllarında 86 günlük devamsızlık yaparak, “yapılmaması gereken şeyler” listesinin altına imzasını atmıştır. Üniversitede Ses Mühendisliği okumuş olan Kemal Can Parlak, üniversite yıllarından önce bir müzik grubu ile şarkılar söylemiştir. Kendine Müzisyen, ilerleyen yıllarda YouTube üzerinden yaptığı cover’ları yayınlamıştır. Daha sonra Twitch platformuna adım atıp canlı yayınları yapmaya başlamış ve Türkiye’nin en ünlü yayıncılarından olan Jahrein‘in desteği ile yayınseverlerin ilgisini kazanmayı başarmıştır. Fakat, Twitch platformundaki en büyük çıkışını “BlindID” uygulamasını kullanarak yapmıştır. BlindID uygulaması ile çok eğlenceli sohbetler yapmış ve izleyici kitlesini genişletmeyi başarmıştır.

Ayrıca Kemal Can Parlak, bazen yaptığı yayınlarda babası Mehmet Parlak‘a yer vermiştir. Böylece yaptığı yayınlara daha fazla renk katmayı başarmıştır. Hatta Twitch kitlesi, Mehmet Parlak’a “Kendine Baba” lakabını takmıştır.

Kendine Müzisyen ve JtgTV (HoG)

Kemal Can Parlak, Twitch üzerinden yayın yapan JtgTV’de sadece yayıncılardan oluşan bir yarışmaya katılmıştır ve bu yarışmada kendisine “Rakun” lakabı takılmıştır. Çok başarılı yayıncılardan oluşan yarışmanın galibi ise wtcN (Ferit Karakaya) olmuştur.

Kendine Müzisyen’in Sevgilisi Kim? Burcu Ne?
kendine müzisyen sevgilisi

Twitch platformunda yayın izlemeyi seven kişiler, “Kemal Can Parlak’ın sevgilisi kim?”sorusuna cevap arıyorlar.

Boğa burcu olan başarılı ve eğlenceli yayıncı Kemal Can Parlak, Özge Ürün ile sevgilidir.

Kemal Can Parlak ’ın Sosyal Medya Hesapları ve Twitch Kanalı

Kendine Müzisyen’in Facebook hesabında 5 binden fazla, Twitter hesabında 85 binden fazla, Instagram hesabında 569 binden fazla ve YouTube kanalında 177 binden fazla takipçi bulunuyor.

Ayrıca, Twitch kanalında ise 21 milyondan fazla izlenme ve 897 binden fazla takipçi bulunuyor.


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL