Lahn’ı karşılama kutlamaları devam ediyor

Yazar: Emre Genel

Black Desert topraklarına adım atacak en yeni sınıf Lahn, özel etkinlikler ile kutlanacak. Lah’ın gelişi maceracılara da birçok ödül getirecek. Dahası, bu maceraya ortak olmak isteyen yeni oyuncular, misafir kuponları ile oyuna giriş yapabilecek!

Geçen hafta yapılan duyurudan bu yana, dünyanın dört bir yanından maceracılar, Black Desert topraklarına adım atacak yeni sınıf Lahn için ön kayıtlarını yaptırmaya devam ediyor. Merakla beklenen sınıfın yaklaşan lansmanı için düzenlenen kutlamalar, birçok etkinlik ve sayısız ödülle devam ediyor.

Lahn karakterini özelleştirmeye başlayabilirsin

Bugünden itibaren maceracılar, yeni sınıfın Black Desert Türkiye ve MENA’ya adım atacağı güne kadar yapacakları hazırlıklara kendi Lahn karakterlerini özelleştirmekle başlayabilecek. Özelleştirme etkinliğine katılanlar, kutsanmış elçi parşömeni (100 dakika), Lahn iç çamaşırı kutusu ve bıçak sarılan çiçek unvanı gibi çeşitli ve oldukça değerli ödüllerin sahibi olabilecek. Ayrıca resmi Black Desert forum ve Facebook sayfasında özelleştirilmiş Lahn fotoğraflarını paylaşan maceracılar arasından seçilen 20 maceracıya ‘Lauren Ailesi Hediye Kutusu’ ve ‘Merv Paleti’ ödüllerini almaya hak kazanacak. Maceracılar, bu yarışma için 8 Mayıs 2019’da gerçekleşecek bakıma kadar girişlerini yaparken, Black Desert Türkiye ve MENA resmi Facebook sayfasında yayınlanan Lahn ön kayıt videosunu henüz paylaşmamış olanlar, 30 Nisan 2019 tarihindeki bakıma kadar paylaşımlarını yapabilir ve Lahn’ın Black Desert evrenine varışını tüm dünyaya yayarak herkesin “Altın Şans Kesesi” veya “Altın Şans Kesesi (küçük şans)” hediyelerine kavuşmasını sağlayabilir.

Hafta sonu özel etkinliğine hazır olun

Lahn’ın Black Desert dünyasına gelişi için yapılan kutlamalar kapsamında bu hafta sonu özel bir etkinlik gerçekleşecek. Etkinlik, genel sunucularda 26 Nisan 2019 saat 20.00’dan 29 Nisan 2019 saat 02.00’a, Olvia sunucularında ise 26 Nisan 2019 00.00’dan 28 Nisan 2019 saat 23.59’a kadar devam edecek. Giriş ödülleri ise 22 Mayıs 2019’a kadar günlük olarak alınabilecek. Böylece maceracılar bu özel hafta sonu etkinliğinin sunacağı Level EXP ve Beceri EXP desteklerinden faydalanırken, nadir eşyaların sahibi olabilecek.

Bunada Göz At  Eylül Ayı Boyunca Sürecek Olan Free Fire x La Casa de Papel Etkinliği Bugün Başlıyor!

Ayrıca yeni sınıf güncellemesini test etmek, Black Desert evreni hakkında fikir edinmek ve bu maceraya ortak olmak isteyen oyuncular, 14 günlük misafir kuponu ile maceracılar arasında yer alabilirler. Bu eşsiz kutlamalara siz de katılın ve maceranın tadını çıkarın!


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL