Last-Empire War Z Nedir ve Nasıl Oynanır?

Last-Empire War Z Nedir ve Nasıl Oynanır?

Yazar: Emre Bilgiler

Last Empire-War Z Dünyanın en popüler FMMOS (Freemşum Massively Multiplayer Online Strateji) oyunlarından biridir.  M30 Stüdyo tarafından geliştirilen ve Ağustos 2015 yılında piyasaya sürülen oyun kısa sürede tüm dünyaya yayıldı ve kullanıcılar tarafından kısa sürede çok sevilerek 100 milyona yakın indirildi ve 220’den fazla ülkede şaşırtıcı bir hızla popüler oldu. Dünya genelindeki tüm oyunculardan iyi yorumlar alarak yüksek puanlamalar alan oyun, günümüzde de popülerliğini korumakta ve oyun severler tarafından oynanmaya devam etmekte. Bu makalemizde sizler için Last Empire-War Z nedir ve nasıl oynanır gibi konuları detaylı bir şekilde ele aldık. Peki Last Empire-War Z nedir ve nasıl oynanır?

Last Empire-War Z Oyunun Gelişimi

Dünyanın en popüler ve en çok oynan mobil strateji oyunlarından biri haline gelen Last Empire – War Z, her yıl dönümünde oyuncularına özel etkinlikler ve canlı aksiyon videoları ile kutlamakta. Oyun kullanıcılar tarafından ücretsiz olarak sunulmakta ama asıl üstünlük VIP hesaplar üzerinde gerçekleşmekte. Örneğin başka bir oyuncu ile girdiğiniz mücadeleden sonra kazandığınız deneyim puanları veya savaşlar sırasındaki özel kazançlar bu sayede katlanabiliyor ve daha hızlı büyümenize olanak sağlıyor.

Oyun temelinde strateji ile imparatorluğunuzu hızlı bir şekilde geliştirme ve rakiplerinize saldırarak kaynaklarını yağmalama üzerine kuruludur. Saldırı yaptığınız diğer kullanıcıların seviyeleri olduğu kadar, kredi kartı veya mobil ödeme ile yükseltiş olması da bir avantaj sunmakta. Yıldönümü etkinliği sırasında Last Empire – War Z Commanders, kendi kişisel WarZ yolculuklarının kişisel kilometre taşlarını görebilir ve bu anları Facebook’ta arkadaşlarıyla paylaşabilir. Oyuncular ayrıca kazançlı ödüller için zombileri öldürebilir ve arkadaşlarına oyun içi hediyeler verebilirler. Oyun ayrıca yeni bir Subay yayınladı, güçlü Savaş Silahları Sistemini çevrimiçi hale getirdi ve ekstra özel indirimli teklifler sunuyor. Yarışma kazananları posta yoluyla teslim edilen gerçek hayattaki WarZ Görevlisi figürlerini bile alabilirler!

Bunada Göz At  NVIDIA GeForce NOW Sunucuları Türkiye’ye Geliyor

Last Empire War Z oyuncuları, hayatta kalmanın yollarını arıyor ve imparatorluklarını çeşitli kaynaklar sayesinde geliştirmeye çalışıyor. WarZ Journey özelliği onlara kişisel WarZ Journey’lerinin ve zaman çizelgelerinin bir anlık görüntüsünü verecektir. Oyuncular zombi kıyametinden sonra hayatta kalan Üs Komutanı rolünü üstlenirler. Komutanlar askerleri eğitebilir, kaynak toplayabilir, zombileri öldürebilir ve diğer oyuncudan kurtulanlara kaynakları yağmalamak ve ödüller kazanmak için savaşabilirler. Last Empire- War Z kısa süre önce WarZ Arena (özel bir haritada 4on4 savaş), Savaş Oyunu (8 sunucu üstünlük için savaş), Military Fort Tanner Battle savaşlarına girerek diğer oyunculara karşı üstünlüklerini kanıtlayabilir, daha hızlı büyüyebilmek için kendine ek kaynaklar elde edebilir.


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL