LOL 10.16 Yama Notları

LOL 10.16 Yama Notları

Yazar: Emre League Of Legends

22 Temmuz itibari ile 10.15 yama notları açıklandı hemen ardından 23 Temmuz’da PBE LOL 10.16 yama notları da açıklandı. 5 Ağustos‘da çıkışını gerçekleştirecek olan 10.16 yaması için şimdiden yeni içerikler yayınlandı, bu yazımızda yeni yamada gelecek olan kostümleri, şampiyonu ve sihirdar simgelerini görebilirsiniz.

LOL 10.16 Yama Notları

Oyuna 5 Ağustos’da gelmesi beklenen yeni yamanın içeri aşağıda bulunuyor; yeni kostümler, sihirdar simgeleri ve şampiyon oldukça eğlenceli gözüküyor.

10.16 öne çıkanlar

Ruh Çiçeği Kostümleri

Yeni yamayla birlikte oyunda ki 4 şampiyona Ruh Çiçeği kostümü geliyor.

Sırasıyla:

  • Ruh Çiçeği Ahri
  • Ruh Çiçeği Cassiopeia
  • Ruh Çiçeği Kindred
  • Ruh Çiçeği Riven

Sihirdar Simgeleri

Oyuna toplam da 7 adet yeni sihirdar simgesi gelecek.

10.16 sihirdar simgeleri

Yeni Şampiyon Yone

10.16 Yamasıyla birlikte oyuna yeni şampiyon olan Yone geliyor.

yone

League of Legends Nedir?

League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur.

LOL Nasıl Oynanır?

League of Legends 5’er kişilik 2 takımın, 3 koridordan oluşan bir haritada birbirlerinin merkezini yıkma mücadelesidir. Bu işlemi gerçekleştirirken çeşitli değişkenleri kullanmak durumunda olursunuz. Bu değişkenleri kullanma metodunuz da sizin stratejinizi belirler. Stratejinizi belirleyebileceğiniz 6 farklı değişken vardır. Bu değişkenler şu şekilde sıralanır; Şampiyonlar, Eşyalar, Kabiliyetler, Rünler ve Sihirdar Büyüleri. Tercih ettiğiniz seçeneğe göre rakibinize üstünlük sağlayabilir ve bu üstünlüğü koruyarak zafere ulaşabilirsiniz.

League of Legends’ta değişkenlerin dışında bir de statik olgular mevcuttur. Bunlar da Kuleler-İnhibitörler-Merkez Yapı-Minyonlar-Cavanarlar olmak üzere 5 ana başlıkta toplanmıştır. Bu olgular sizin tercihinizin dışında her oyunda bulunmakta ve size çeşitli avantajlar ve dezavantajlar sunmaktadır.

Bunada Göz At  LOL FPS Gösterme | Ping Gösterme

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL