LOL 10.19 Yama Notları

LOL 10.19 Yama Notları

Yazar: Emre League Of Legends

2 Eylül itibari ile 10.18 yama notları açıklandı hemen ardından 3 Eylül’de PBE LOL 10.19 yama notları da açıklandı. 16 Eylül‘de çıkışını gerçekleştirecek olan 10.19 yaması için şimdiden yeni içerikler yayınlandı, bu yazımızda yeni yamada gelecek olan kostümleri, şampiyonu ve sihirdar simgelerini görebilirsiniz. LOL 10.19 meta şampiyonları neler merak ediyorsanız o yazımıza da göz atabilirsiniz.

LOL 10.19 Yama Notları

Oyuna 16 Eylül’de gelmesi beklenen yeni yamanın içeri aşağıda bulunuyor; yeni kostümler, sihirdar simgeleri oldukça eğlenceli gözüküyor.

10.19 öne çıkanlar

Yeni Şampiyon Samira

Yeni yama ile birlikte oyuna yeni bir şampiyon geliyor: Samira. Suikastçi rolünde gelecek olan şampiyon için Samira CT yazısı yazdık merak ederseniz gidip bakabilirsiniz.

PsyOps Kostümleri

PsyOps Samira

psyops samira

PsyOps Kayle

psyops kayle

PsyOps Pyke

psyops pyke

PsyOps Victor

psyops victor

PsyOps Zed

psyops zed

True Damage Kostümleri

True Damage Yasuo

true damage yasuo

Şampiyonlar Şampiyonu Kostümleri

Şampiyonlar Şampiyonu LeBlanc

şampiyonlar şampiyonu leblanc

League of Legends Nedir?

League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur.

LOL Nasıl Oynanır?

League of Legends 5’er kişilik 2 takımın, 3 koridordan oluşan bir haritada birbirlerinin merkezini yıkma mücadelesidir. Bu işlemi gerçekleştirirken çeşitli değişkenleri kullanmak durumunda olursunuz. Bu değişkenleri kullanma metodunuz da sizin stratejinizi belirler. Stratejinizi belirleyebileceğiniz 6 farklı değişken vardır. Bu değişkenler şu şekilde sıralanır; Şampiyonlar, Eşyalar, Kabiliyetler, Rünler ve Sihirdar Büyüleri. Tercih ettiğiniz seçeneğe göre rakibinize üstünlük sağlayabilir ve bu üstünlüğü koruyarak zafere ulaşabilirsiniz.

Bunada Göz At  League of Legends 10.7 Meta Şampiyonları

Yorumlar

  • Oktay

    Yeni sampiyonu sabirsizlikla bekliyorum

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL