LOL 10.23 Yama Notları

LOL 10.23 Yama Notları

Yazar: Emre Genel League Of Legends

29 Ekim itibari ile 10.22 yama notları açıklandı hemen ardından 30 Ekim’de PBE LOL 10.23 yama notları da açıklandı. 11 Kasım‘da çıkışını gerçekleştirecek olan 10.22 yaması için şimdiden yeni içerikler yayınlandı, bu yazımızda yeni yamada gelecek olan kostümleri, şampiyonu ve sihirdar simgelerini görebilirsiniz. LOL 10.23 meta şampiyonları neler merak ediyorsanız o yazımıza da göz atabilirsiniz.

LOL 10.23 Yama Notları

Oyuna 11 Kasım’da gelmesi beklenen yeni yamanın içeri aşağıda bulunuyor; yeni kostümler, sihirdar simgeleri oldukça eğlenceli gözüküyor.

lol 10.23 öne çıkanlar

Yeni İtemler

Oyuna gelecek olan yeni güncelleme ile yeni itemlerde eklenecek.

Önerilen Eşyalar

lol önerilen eşyalar

“Önerilen Eşyalar sayfası mevcut diziliminizin hangi noktada olduğunu, kime karşı savaştığınızı ve oyunun nasıl ilerlediğini göz önünde bulundurarak şampiyonunuza uygun eşyaları görüntülüyor. Sayfa mutlak güce ulaşma yolculuğunuzda size sonraki adımları gösterecek şekilde tasarlandı.”

Tüm Eşyalar

lol tüm eşyalar

“Eşyaların hepsini görmek istiyorsanız, Tüm Eşyalar sayfasına gitmeniz gerekir. Burada LoL’ün tüm cephaneliğini ayrıntılarıyla bulabilirsiniz.”

Hızlı Alım Panelleri

lol hızlı alım

“Dükkânın sol tarafında bazı sekmeler olduğunu fark etmiş olabilirsiniz. İşte karşınızda hızlı alım panelleri! Bunlar iksirler, karışımlar, totemler ve çizmeler gibi sık alınan eşyalara erişmeyi ve onları çabucak almayı kolaylaştırır.”

Gelecek Olan Yeni Kostümler

LOL 10.23 yaması ile birlikte oyuna yeni kostümler ekleniyor. Savaş Makinesi Nasus, Savaş Makinesi Zac, Direnişçi Jayce, Direnişçi Singed, Direnişçi Yorick ve Şanlı Lucian kostümleri yeni yama ile birlikte oyuna eklenecek. Kostümlere aşağıda detaylıca bakabilirsiniz.

Bunada Göz At  METAL SHOOTER: RUN AND FIGHT! ANDROID & IOS New Action Game

Savaş Makinesi Nasus

Savaş Makinesi Zac

Direnişçi Jayce

Direnişçi Singed

Direnişçi Yorick

Şanlı Lucian

Zayıflayan Şampiyonlar

 • Karthus
 • Lulu
 • Samira
 • Zed

Güçlenen Şampiyonlar

 • Xayah
 • LeBlanc
 • Sejuani
 • Brand
 • Nasus

League of Legends Nedir?

League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur.

LOL Nasıl Oynanır?

League of Legends 5’er kişilik 2 takımın, 3 koridordan oluşan bir haritada birbirlerinin merkezini yıkma mücadelesidir. Bu işlemi gerçekleştirirken çeşitli değişkenleri kullanmak durumunda olursunuz. Bu değişkenleri kullanma metodunuz da sizin stratejinizi belirler. Stratejinizi belirleyebileceğiniz 6 farklı değişken vardır. Bu değişkenler şu şekilde sıralanır; Şampiyonlar, Eşyalar, Kabiliyetler, Rünler ve Sihirdar Büyüleri. Tercih ettiğiniz seçeneğe göre rakibinize üstünlük sağlayabilir ve bu üstünlüğü koruyarak zafere ulaşabilirsiniz.


Yorumlar

 • yusuf

  yeni itemler 11kasımda mı gelecek

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL