LOL All-Star Oylama

LOL All-Star Oylama

Yazar: Emre League Of Legends

Riot Games‘in en popüler oyunlarından olan League of Legends, 2020 yılının All-Star etkinliği açıkladı. Her sene yapılan All-Star etkinliği bu sene pandemi dolayısıyla çevrimiçi olarak düzenlenecek. Geçtiğimiz ayda League of Legends Dünya Şampiyonası Çin’de düzenlenmişti fakat bu sefer All-Star çevrimiçi olacak ve herkes kendi evlerinden ya da ofislerinden katılacak. Bu etkinliğin yanında oylamalar da başladı, bu yazımızda sizlere LOL All-Star oylama ile alakalı detayları vereceğiz.

LOL All-Star Oylama

Aşağıda bulunan linke tıklayarak bütün liglerde ki All-Star’ları seçebilirsiniz ve kaç oy aldığını görebilirsiniz.

League of Legends Nedir?

League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur.

LOL Nasıl Oynanır?

League of Legends 5’er kişilik 2 takımın, 3 koridordan oluşan bir haritada birbirlerinin merkezini yıkma mücadelesidir. Bu işlemi gerçekleştirirken çeşitli değişkenleri kullanmak durumunda olursunuz. Bu değişkenleri kullanma metodunuz da sizin stratejinizi belirler. Stratejinizi belirleyebileceğiniz 6 farklı değişken vardır. Bu değişkenler şu şekilde sıralanır; Şampiyonlar, Eşyalar, Kabiliyetler, Rünler ve Sihirdar Büyüleri. Tercih ettiğiniz seçeneğe göre rakibinize üstünlük sağlayabilir ve bu üstünlüğü koruyarak zafere ulaşabilirsiniz.

Bunada Göz At  LOL 10.14 Yama Notları

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL