LOL Grafik Aygıtı Başlatılamadı Hatası

LOL Grafik Aygıtı Başlatılamadı Hatası

Yazar: Emre League Of Legends

League of Legends oyuncuları son zamanlarda yeni bir hata ile karşı karşıya kalıyor. Çoğu oyuncunun karşısına çıkan bu hata genelde ekran kartından dolayı kaynaklanıyor. Henüz kesin bir çözümü yok fakat alternatif bir çözümü bulunuyor. Bu yazımızda sizlere LOL grafik aygıtı başlatılamadı hatası çözümü göstereceğiz.

LOL Grafik Aygıtı Başlatılamadı Hatası Çözümü

Bu hatayı alan çoğu kişi ekran kartından kaynaklanan bir hatadan dolayı alıyor. Hatanın kesin olarak çözümü bulunmuyor fakat internette forumlarda yazılan çözümlere bakarak sizlere çözüm önerisinde bulunacağız. Hatanın baş kaynağı ekran kartı olduğu için ilk önce ekran kartınıza iyi bakmanız gerekiyor.

Hatanın çözüme ulaşması için ekran kartınızı güncel tutmanız gerekiyor. Ekran kartınızı uzun süredir güncellememiş olabilirsiniz bu yüzden hatayı alabilirsiniz. Hangi ekran kartını kullanıyorsanız kendi web sitesinden güncellemeyi indirerek ekran kartınızı güncelleyebilirsiniz, güncelleme için ek programlar da kullanabilirsiniz (Driver Booster gibi) fakat ekran kartınızın kendi sitesinden indirip güncellemeniz sizin için daha iyi olacaktır. Ekran kartınızı güncelledikten sonra hatanız çözüme ulaşmış olabilir. Eğer sorun hala devam ediyorsa Riot Games’e destek talebi açabilirsiniz bu sayede başka çözüm yöntemleri de bulabilirsiniz.

League of Legends Nedir?

League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur.

Bunada Göz At  LOL Kullanıcı Adı Değiştirme

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL