LOL Kullanıcı Adı Değiştirme

LOL Kullanıcı Adı Değiştirme

Yazar: Emre League Of Legends

Riot Games‘in en popüler oyunlarından olan League of Legends gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Her oyunda olduğu gibi League of Legends’da da kullanıcı adı var ve bu kullanıcı adı değişebiliyor. Herkesin kendine özgü nicki vardır ve onu kullanmak ister sizde LOL isim değiştirme ve LOL nick değiştirme nasıl olur öğrenmek istiyorsanız yazıyı okumaya devam edin.

LOL Kullanıcı Adı Değiştirme

LOL kullanıcı adı değiştirmek istiyorsanız aşağıdaki aşamaları sırasıyla yapmanız gerekiyor. Aşağıdaki adımları yaparak sizde nickinizi değiştirebilirsiniz.

 • Buradan Riot Games hesabınıza giriş yapın ve “RIOT ID” kısmına gelin.
 • Bağlı olan kullanıcı adlarının yanındaki değiştirme butonuna basın.
 • Çıkan “NEW RIOT ID” kısmından yeni isminizi koyabilirsiniz.
 • Ve artık oyun içindeki isminiz değişti.

League of Legends Nedir?

League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur.

LOL Nasıl Oynanır?

League of Legends 5’er kişilik 2 takımın, 3 koridordan oluşan bir haritada birbirlerinin merkezini yıkma mücadelesidir. Bu işlemi gerçekleştirirken çeşitli değişkenleri kullanmak durumunda olursunuz. Bu değişkenleri kullanma metodunuz da sizin stratejinizi belirler. Stratejinizi belirleyebileceğiniz 6 farklı değişken vardır. Bu değişkenler şu şekilde sıralanır; Şampiyonlar, Eşyalar, Kabiliyetler, Rünler ve Sihirdar Büyüleri. Tercih ettiğiniz seçeneğe göre rakibinize üstünlük sağlayabilir ve bu üstünlüğü koruyarak zafere ulaşabilirsiniz.

Bunada Göz At  LOL 10.21 Meta Şampiyonları | 10.21 Tier List

Yorumlar

 • muhammed

  kulanıcı adımı degiştirmek istiyorum

 • türkeyking

  İsmimi yanlış yazmıştım ve arkadaşlarım dalga geçiyor.

 • alperen

  ismimi deiştirmek istiyorum

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL