LOL Şifre Değiştirme

LOL Şifre Değiştirme

Yazar: Emre League Of Legends

Riot Games‘in en popüler oyunlarından olan League of Legends gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. League of Legends şifrenizi unutmuş veya değiştirmek istiyor olabilirsiniz. League of Legends hesabınızın şifresini çok kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz eğer şifrenizin nasıl değiştirileceğini bilmiyorsanız biz bu yazımızda sizler için adım adım anlattık. Gelin LOL şifre değiştirme nasıl oluyor bakalım.

LOL Şifre Değiştirme

LOL şifrenizi değiştirmek istiyorsanız aşağıdaki aşamaları sırasıyla yapmanız gerekiyor. Aşağıdaki adımları yaparak sizde şifrenizi değiştirebilirsiniz.

  • Buradan Riot Games hesabınıza giriş yapın
  • Karşınıza direk hesap bilgileriniz çıkacaktır
  • Şifre yazan yerin yanında bulunan düzeltme işaretine tıklayın
  • Eski şifrenizi ardından da yeni şifrenizi girerek kaydedin
  • Artık şifreniz değiştirildi

League of Legends Nedir?

League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur.

LOL Nasıl Oynanır?

League of Legends 5’er kişilik 2 takımın, 3 koridordan oluşan bir haritada birbirlerinin merkezini yıkma mücadelesidir. Bu işlemi gerçekleştirirken çeşitli değişkenleri kullanmak durumunda olursunuz. Bu değişkenleri kullanma metodunuz da sizin stratejinizi belirler. Stratejinizi belirleyebileceğiniz 6 farklı değişken vardır. Bu değişkenler şu şekilde sıralanır; Şampiyonlar, Eşyalar, Kabiliyetler, Rünler ve Sihirdar Büyüleri. Tercih ettiğiniz seçeneğe göre rakibinize üstünlük sağlayabilir ve bu üstünlüğü koruyarak zafere ulaşabilirsiniz.

Bunada Göz At  LOL Jungle Karakter Önerileri (Nasıl Oynanır?)

Yorumlar

  • efenar4646

    hile ben

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL