LOL Uygulama Yan Yana Yapılandırması Doğru Olmadığından Başlatılamadı

LOL Uygulama Yan Yana Yapılandırması Doğru Olmadığından Başlatılamadı

Yazar: Emre League Of Legends

Dünyanın en popüler Moba oyunlarından olan LOL‘de son zamanlarda çoğu oyuncu aynı hatayı alıyor. Oyuncuların karşılarına çıkan bu hata hem sinir ediyor hem de oynamayı engelliyor, hiçbir şekilde oyuna giremiyorsunuz. Bu yazımızda sizlere LOL uygulama yan yana yapılandırması doğru olmadığından başlatılamadı hatasının çözümü göstereceğiz.

LOL Uygulama Yan Yana Yapılandırması Doğru Olmadığından Başlatılamadı Hatası Çözümü

Son zamanlarda sıklıkla çıkan bu hataya Microsoft Visual C++ uygulamaları sebep oluyor. Windows için gerekli olan uygulamalar böyle bir hataya neden sebebiyet verdiği bilinmiyor fakat bu hatanın çözümünü sizlere anlatacağız. Aşağıdaki adımları uygulayarak sizde çözüme ulaşabilirsiniz.

  • Bilgisayarınızdan Program Kaldır bölümüne girin.
  • Karşınıza çıkan uygulamalardan Microsoft Visual C++ ile alakalı olan uygulamaları kaldırın.
  • Hepsini kaldırdıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın.
  • League of Legends’a giriş yapın, Windows için önemli uygulamaları kaldırdığınız için kendisi tekrardan otomatik olarak programları yükleyecektir.
  • Yükleme bittikten sonra oyuna giriş yapabilirsiniz veya sizden tekrardan bilgisayarınızı yeniden başlatmanızı isteyebilir.

Bunları yaptıktan sonra sorununuz çözülecektir.

League of Legends Nedir?

League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur.

LOL Nasıl Oynanır?

League of Legends 5’er kişilik 2 takımın, 3 koridordan oluşan bir haritada birbirlerinin merkezini yıkma mücadelesidir. Bu işlemi gerçekleştirirken çeşitli değişkenleri kullanmak durumunda olursunuz. Bu değişkenleri kullanma metodunuz da sizin stratejinizi belirler. Stratejinizi belirleyebileceğiniz 6 farklı değişken vardır. Bu değişkenler şu şekilde sıralanır; Şampiyonlar, Eşyalar, Kabiliyetler, Rünler ve Sihirdar Büyüleri. Tercih ettiğiniz seçeneğe göre rakibinize üstünlük sağlayabilir ve bu üstünlüğü koruyarak zafere ulaşabilirsiniz.

Bunada Göz At  Zırhı En Düşük Olan Şampiyonlar

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL