LOL Wild Rift Nick Değiştirme

LOL Wild Rift Nick Değiştirme

Yazar: Emre LOL Wild Rift

10 Aralık itibari ile milyonlarca kişi tarafından beklenen League of Legends‘ın mobil versiyonu LOL Wild Rift çıkış yaptı. Oyuna yeni başlayanlar Riot Games hesaplarıyla giriş yaptığı için eski isimleri neyse onu kullanmak zorunda kalıyorlar fakat bu isminizi istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Herkesin kendine özgü nicki vardır ve onu kullanmak ister sizde LOL Wild Rift nick değiştirme, LOL Wild Rift isim değiştirme nasıl olur öğrenmek istiyorsanız yazıyı okumaya devam edin.

LOL Wild Rift Nick Değiştirme – LOL Wild Rift İsim Değiştirme

LOL Wild Rift kullanıcı adı değiştirmek istiyorsanız aşağıdaki aşamaları sırasıyla yapmanız gerekiyor. Aşağıdaki adımları yaparak sizde nickinizi değiştirebilirsiniz.

  • Buradan Riot Games hesabınıza giriş yapın ve “RIOT ID” kısmına gelin.
  • Bağlı olan kullanıcı adlarının yanındaki değiştirme butonuna basın.
  • Çıkan “NEW RIOT ID” kısmından yeni isminizi koyabilirsiniz.
  • Ve artık oyun içindeki isminiz değişti.

League of Legends: Wild Rift Nedir?

League of Legends: Wild Rift, Android, iOS ve belirtilmemiş konsollar için Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan çok oyunculu bir çevrimiçi savaş arenası video oyunudur. Oyun, PC oyunu League of Legends’ın mobil bir versiyonudur. 10 Aralık tarihinde çıkışını gerçekleştiren oyun ilk 2 günde toplam 10 milyon indirmeyi geçmeyi başardı.

LOL: Wild Rift Nasıl Oynanır?

League of Legends 5’er kişilik 2 takımın, 3 koridordan oluşan bir haritada birbirlerinin merkezini yıkma mücadelesidir. Bu işlemi gerçekleştirirken çeşitli değişkenleri kullanmak durumunda olursunuz. Bu değişkenleri kullanma metodunuz da sizin stratejinizi belirler. Stratejinizi belirleyebileceğiniz 6 farklı değişken vardır. Bu değişkenler şu şekilde sıralanır; Şampiyonlar, Eşyalar, Kabiliyetler, Rünler ve Sihirdar Büyüleri. Tercih ettiğiniz seçeneğe göre rakibinize üstünlük sağlayabilir ve bu üstünlüğü koruyarak zafere ulaşabilirsiniz.

Bunada Göz At  LOL Wild Rift 1.1 Yama Notları

Yorumlar

  • Ramazan

    Bu söylediklerin yaptım riot id im değişti ama oyuna girdiğim zaman eski id görünüyo ordan nasıl değiştirebilirim?

  • Eda4848

    Kız olduğum için dalga geçiyorlar

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL